Україна взяла гору над Румунією й перемогла у Кубку трьох націй з футзалу

Синьо-жовта збірна веде підготовку до кваліфікації ЧС-2024

2099
0
futsal.md

Збірна України взяла гору над Румунією (3:1) і перемогла у Кубку трьох націй з футзалу, який відбувся у Молдові.

В молдовському Чореску пройшов навчально-тренувальний збір синьо-жовтої команди задля підготовки до відбору ЧС-2024.

16 вересня збірна України з футзалу провела спаринг проти Молдови, в якому здобула перемогу з рахунком 6:1. 18 вересня підопічні Олександра Косенка знову обіграли господарів в першій грі товариського Кубку трьох націй (7:4).

19 вересня синьо-жовті зійшлися з командою Румунії. Рахунок у зустрічі відкрив Ігор Чернявський, проте незадовго до перерви суперники відігралися. У другому таймі відзначився Данило Абакшин, а наприкінці матчу румуни забили у власні ворота. Тож, узявши гору з рахунком 3:1, українці заодно стали переможцями турніру.