Збірна України з футзалу здобула другу перемогу над командою Молдови

Підопічні Олександра Косенка обіграли суперників у рамках Кубку трьох націй

2220
0
УАФ

Із 12 вересня в молдовському Чореску триває навчально-тренувальний збір нашої команди, приурочений до підготовки до відбору ЧС-2024. 16 вересня збірна України провела перший спаринг проти команди Молдови, в якому здобула перемогу з рахунком 6:1.

Сьогодні підопічні Олександра Косенка зустрілися з молдовською збірною вдруге, але вже в межах Кубку трьох націй.

Основні події розгорнулися в першому таймі поєдинку, який українці почали просто відмінно. Андрій Мельник, Ігор Корсун та Віталій Радевич забили у ворота наших суперників три м'ячі поспіль. Утім, після цього синьо-жовті дещо розслабилися, й Адріан Лашку з Крістіаном Обаде звели їхню перевагу майже нанівець. Але під завісу тайму Корсун оформив дубль, і команди пішли на перерву за рахунку 4:2 на нашу користь.

У другому таймі ці цифри зберігалися на табло досить довго, аж поки Ярослав Лебідь та Обаде не обмінялися голами впродовж 20-ти секунд. Далі Ігор Чернявський забив шостий м'яч нашої команди, на що результативним ударом відповів той самий Крістіан Обаде, оформивши хет-трик. А крапку в зустрічі поставив Петро Шотурма. Тож у підсумку збірна України перемогла з рахунком 7:4.

Попереду на синьо-жовтих очікує поєдинок у межах Кубку трьох націй проти Румунії, який пройде також у Чореску 19 вересня.

Кубок трьох націй серед національних збірних із футзалу

Молдова — Україна — 4:7 (2:4)
Голи
: Лашку (14), Обаде (18, 32, 37) — Мельник (4), Корсун (6, 20), Радевич (8), Лебідь (32), Чернявський (33), Шотурма (39).

Молдова: Кітороаги — Такот, Лашку, Обаде, Бурдужел; Капсамун, Кубань, Адам, Гуржуй, Цимпеу, Подлєснов, Гургуров, Гуцу, Негара, Кожокару.
Україна: Савенко — Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич; Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Ципун, Сухов, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник.

Попереджений: Микитюк (35).

19.09.2022
Україна — Румунія. 18.00

20.09.2022
Молдова — Румунія. 18.00

ЧС-2024 з футзалу. Усі потенційні суперники України. Коли жеребкування?
Футзал | 20 квітня 2024, 02:41 0

Жеребкування фінального раунду ЧС відбудеться 26 травня у Самарканді

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда