Українець провів першу гру у шотландській Прем'єр-лізі

1273
1
ФК Хіберніан. Микола Кухаревич

Дебют 21-річного нападника Миколи Кухаревича за «Хіберніан» припав на домашню гру команди у 8-му турі чемпіонату Шотландії з «Абердіном». Зустріч завершилася перемогою нової команди українця із рахунком 3:1. Сам Кухаревич приклав руку до виграшу «Хіберніана».

Розпочавши зустріч у стартовому складі, Микола на 73-й хвилині допоміг відзначитись Кемпбеллу, який оформив дубль та, як виявилося, встановив остаточний рахунок у грі. На 86-й хвилині Кухаревича було замінено.

У таблиці шотландської Прем'єр-ліги «Хіберніан» піднявся на 4 місце з 11 очками. 1 жовтня Кухаревич та Ко зіграють на виїзді з «Росс Каунті».

Нагадаємо, Микола Кухаревич нещодавно став гравцем «Хіберніана», будучи орендованим у французького «Труа».

Чемпіонат Шотландії 8-й тур

«Хіберніан» - «Абердін» - 3:1

Голи: Дюк, 4 (0:1). Бойл, 45+1 із пенальті (1:1). Кемпбелл, 62 (2:1). Кемпбелл, 73 (3:1).

Вилучений Скейлс, 44 («Абердін»).

Джерело Sport.ua
(5)

Скаути Манчестер Сіті переглядатимуть воротаря збірної України
Футбол | 19 березня 2024, 00:40 0

В поле зору скаутів чемпіона Англії потрапив голкіпер юнацької збірної України U-19 Давид Фесюк