Руді ФЕРНАНДЕС: «У чому секрет перемоги? Ця майка. Ця родина»

У півфіналі Євробаскету-2022 збірна Іспанії виграла битву в Німеччини

459
0
FIBA. Руді Фернандес

У півфіналі Євробаскету-2022 збірна Іспанії виграла битву у команди Німеччини (96:91).

Лідер команди Руді Фернандес з гордістю порівняв попереднє покоління із нинішнім складом:

«У чому секрет перемоги? Ця футболка. Ця родина. Я не можу описати, що я відчуваю зараз із цією командою. Я так пишаюся тим, що граю на цьому турнірі із цією родиною.

Ми добре зіграли в обороні, виштовхнувши їх із зони комфорту. Медаль нам уже гарантована. Я пам'ятаю, як усі вважали нас такими, що вилетіли, в 1/8 фіналу. Тепер нам просто потрібно веселитися та насолоджуватися грою. Франція – чудова команда, тож на нас чекає ще один фінал».

Під керівництвом Серджо Скаріоло збірна Іспанії на Євробаскеті виграла групу, вибила Литву в овертаймі, нокаутувала Фінляндію у чвертьфіналі, а тепер обіграла й Німеччину у півфіналі.

На даний момент Руді Фернандес набирає в середньому 7,7 очка, робить 2,4 підбирання та 1,7 передачі за матч.

У фінальному матчі Євробаскету-2022 у Берліні 18 вересня о 21:30 зіграють Франція та Іспанія.