Руді ГОБЕР: «Мета Франції – золоті медалі. До неї залишилася лише гра»

Франція розгромила Польщу в півфіналі Євробаскета-2022 у Берліні

487
0
FIBA. Руді Гобер

Франція розгромила Польщу (95:54) у півфіналі Євробаскету-2022 у Берліні, а лідер команди Руді Гобер набрав 6 очок, зробив 6 підбирань і три блок-шоти за 19 хвилин на майданчику.

Після гри Руді Гобер висловив своє задоволення грою у мікст-зоні:

«Немає нічого легкого, потрібно наполегливо працювати і поставити себе в становище, щоб перемогти. Я дуже пишаюся тим, як ми грали в обороні сьогодні 40 хвилин. Це була стабільна гра в обороні: не було жодної хвилини, коли ми відчули якесь розчарування.

З самого початку турніру ми завжди мали моменти, коли ми втрачали інтенсивність і зосереджувалися на обороні. Але сьогодні це була наша найповніша гра, і я дійсно пишаюся хлопцями й цим матчем.

У нас є група гравців та тренерський штаб, які хочуть перемогти. Ми дуже багато працюємо, щоб поставити себе на перше місце. Ми маємо ще одну гру. Коли ми розпочали підготовку, метою було виграти золоту медаль. Тепер ми можемо зробити це, залишилася лише одна гра».

У фінальному матчі Євробаскету-2022 у Берліні 18 вересня о 21:30 зіграють Франція та Іспанія.