2

ХАВІ: «Барселона може обіграти будь-яку команду»

Наставник «Барселони» – про матч проти «Баварії»

Getty Images/Global Images Ukraine. Хаві

Головний тренер «Барселони» Хаві проаналізував поразку 1:2 від «Баварії» у Лізі чемпіонів:

«Якщо ви бачили матч, то, напевно, розумієте, що ми могли перемогти. Нам не вистачило ефективності. З нашого боку важливо показувати концентрацію всі 90 хвилин і вчитися на помилках. Перемоги та поразки тривають 24 години.

Я поговорив із командою, показав відео їхніх помилок. Вони незадоволені втраченими моментами. Ми грали добре, тільки не забили. Не можна упускати так багато моментів у матчах Ліги чемпіонів.

Я думаю, що ми можемо обіграти будь-яку команду, але маємо це довести. Потрібно переконати гравців, що ми на правильному шляху. Нині звинувачувати нікого не треба.

Ми показали гарну гру, але маємо бути більш ефективними. Якщо ти не розчавиш суперника у Лізі чемпіонів, то роздавлять тебе».

Олег Дідух Джерело: Marca