Джуд БЕЛЛІНГЕМ: «Сіті вистачило 15 хвилин, щоб сокрушити Боруссію»

Хавбек дортмундського клубу – про поєдинок із «Манчестер Сіті»

632
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Джуд Беллінгем (праворуч)

Джуд Беллінгем відзначив дії своєї команди у виїзному матчі з «містянами» Манчестера (1:2) у 2-му турі Ліги чемпіонів. Але, за визнанням молодого англійця, «джмелі» на «Етіхаді» змазали лише фінальні 15 хвилин гри, чого господарям поля для перемоги вистачило.

«На даний момент важко знайти позитив. Я спустошений. Ми були за 15 хвилин від успіху, але такий футбол проти найсильніших команд. Важливо, щоб ми оговталися до вихідних.

Так грають великі команди. Ти не даєш їм зітхнути, а вони забивають з нізвідки, схиляючи чашу терезів на свій бік. Холанд не завжди в грі, але варто дати йому перепочинок, і він заб'є. Ця гра була не з тих, в яких можна часто і довго володіти м'ячем. Ми усвідомлювали, що більшу частину гри залишатимемося без нього. Протягом 75 хвилин ми були чудові, але часу, що залишився, «Сіті» вистачило, щоб скрушити нас зі свого шляху», - розповів Беллінгем.

Як відомо, дортмундська «Боруссія» розраховує продати 19-річного Джуда Беллінгема влітку наступного року.