МОУРІНЬО: «У футболі більше немає авторських прав»

Португальський тренер – про реалії сучасного футболу

1375
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Жозе Моуриньо

59-річний уродженець Сетубала Жозе Моуріньо заявив, що у футболі сьогодні вже немає жодних секретів. За визнанням фахівця, вже неможливо хоч на щось у грі мільйонів заявити авторські права, оскільки всі й все бачать. Таке визнання Моуріньо зробив після перемоги своєї «Роми» над «Емполі» (2:1) у 6-му турі Серії А.

«Нам потрібно було зіграти спокійніше [наприкінці], адже у нас наступний матч у четвер. Якщо ми зробили б рахунок 3:1 раніше, то гра б йшла по-іншому, але нам було важливо повернутися на переможний шлях. Останні 10 хвилин ми терпіли, 7 хвилин компенсованого часу – багато. Здавалося, вони ніколи не закінчаться. Вітаю [Паоло] Дзанетті, з його командою важко грати, але ми заслужили перемогу.

Маленькі клуби? Вони виросли, сьогодні тренувати простіше, є інтернет та інстаграм, можна копіювати. У футболі немає авторських прав. Відставання на одне очко – не проблема. Звісно, ​​перемогти «Удінезе» на виїзді завжди складно, але чемпіонат – важкий марафон. Якби сьогодні нам пощастило трохи менше, ми втратили б ще два очки», – заявив Моуріньо.

«Рома» під керівництвом Моуріньо в таблиці Серії А займає 5 місце з 13 очками. У попередньому поєдинку чемпіонату римляни на полі «Удінезе» зазнали поразки з рахунком 0:4.