Кутовий на останній хвилині. Україна втратила перемогу над Португалією у ЧС

Чемпіонат світу з socca проходить у Будапешті, столиці Угорщини

23242
1
Socca World Cup

13 вересня відбувся матч 3-го туру ЧС-2022 з Socca в угорському Будапешті. Внічию зіграли збірні Португалії та України (2:2).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

Збірна України після легкої прогулянки 11 вересня у грі з Тунісом (11:1) мала день відпочинку. А тепер зустрічалася з набагато серйознішим суперником, який представляє Піренейський півострів.

Україна двічі виходила вперед, але португальці обидва рази відігралися (2:2). У синьо-жовтих відзначилися Денис Хруль та Юрій Правук. Португалія врятувала гру завдяки вдалому розіграшу кутового на останній 40-й хвилині.

У турнірній таблиці Україна має 4 очки після 2 турів. Наступну гру збірна проведе проти команди Аргентини 14 вересня о 20.00.