Массіміліано АЛЛЕГРІ: «Суддям треба дати спокій»

Наставник «Ювентуса» – про скандальну нічию з «Салернітаною»

804
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Массіміліано Аллегрі

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував нічию з «Салернітаною» (2:2) у матчі 6-го туру Серії А.

«Хочу піти поїсти, бо вже пізно. Не хочу нічого знати. То був дуже поганий виступ? Ні, це ви так кажете. Перші 20 хвилин були дуже хорошими. Потім ми пропустили гол через те, що Куадрадо неправильно прочитав епізод.

Я ніколи не розмовляю із суддями після матчів. Гол не було зараховано – це факт. Єдине – я хотів би подивитися відео ще раз. Антоніо Кандрева був близьким до кутового прапорця. Що якщо через це всі наші гравці перебували у правильному положенні? У нас немає цього відео, ні в кого його немає, тому я не знаю. Однак суддям треба дати спокій, головними дійовими особами є футболісти. В Італії є 10-15 хороших суддів.

Ми мали піти на перерву, програючи в один м'яч, але пропустили з пенальті. У перші 20 хвилин ми кілька разів пробили по воротах, були інші вигідні ситуації. Мені шкода, що ми не виграли, ми відстаємо від лідерів на 4 очки», - сказав Аллегрі.