Українець Андрій Кулик виграв бронзову медаль чемпіонату світу з боротьби

Ярослав Фільчаков у категорії до 82 кг боротиметься за бронзову медаль

717
0
WrestlingUA. Андрій Кулик

Український спортсмен Андрій Кулик став бронзовим призером чемпіонату світу 2022 року з греко-римської боротьби у Белграді, столиці Сербії.

У ваговій категорії до 72 кг Кулик у сутичці за бронзу виграв у Ібрагіма Ганема, спортсмена із Франції з рахунком 4:3 та посів 3-тє місце. Це перша медаль України на ЧС-2022 з боротьби.

Ярослав Фільчаков у категорії до 82 кг поступився у півфіналі турецькому борцю Бурхану Акбудаку і завтра, 12 вересня, боротиметься за бронзову медаль.

Не зуміли зачепитися за медалі українці в інших вагових категоріях: Олександр Грушин (63 кг), Парвіз Насібов (67 кг) та Владлен Козлюк (97 кг).

Напередодні на ранніх стадіях боротьби вибули Корюн Саградян (55 кг), Ясаф Зейналов (77 кг) та Андрій Антонюк (87 кг).