Збірна України зіграє з Францією у втішному півфіналі за 5–8 місця

4181
0
beachsoccer.com

Збірна України з пляжного футболу у відборі до Суперфіналу Євроліги-2022, що відбувається в італійському Кальярі, 9 вересня здолала Німеччину (3:2). Після перемоги днем раніше над Азербайджаном (2:1) підопічні Миколи Костенка в останньому матчі групового раунду Євроліги-2022 теж здобули перемогу.

Поєдинок пройшов за невеликої переваги синьо-жовтих. Під завісу першого періоду Олегу Зборовському вдалося відкрити рахунок, а на початку другої 12-хвилинки Дмитро Медвідь подвоїв його. Однак за 6 хвилин німці скоротили відставання завдяки прикрому автоголу Андрія Борсука. У третьому періоді команди обмінялися голами, і українська команда здобула перемогу (3:2).

Таким чином, підопічні Миколи Костенка набрали 6 очок і посіли 3-тє місце у групі В. Це дало їм змогу вийти до так званого малого півфіналу, поборотися за 5–8 місця та перепустку на Європейські ігри 2023. 11 вересня Україна зіграє проти Франції матч за 5–8 місця.

Євроліга-2022 з пляжного футболу

Дивизіон A. Група В. 4-й тур. Кальярі (Італія), 9 вересня

Україна – Німеччина – 3:2

Голи: Зборовський, 11, Медвідь, 14, Войтенко, 34 – А. Борсук, 19 (автогол), Новак, 36.

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Щитник, Корнійчук, Щериця, Медвідь, Войток, Войтенко, Заворотний, Колесніков.

Відео голів та огляд матчу

Турнірні таблиці

(9)

Йожеф САБО: «Мудрик своєю грою за Челсі зробив антирекламу нашим гравцям»
Футбол | 25 квітня 2024, 15:58 16

Колишній тренер збірної України оцінив рівень деяких українських футболістів

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда