Перші три очки у відборі до Суперфіналу Євроліги-2022

1551
0

Збірна України з пляжного футболу здобула перші три очки у відборі до Суперфіналу Євроліги-2022, що відбувається в італійському Кальярі.

Після двох поразок на першому етапі Євроліги-2022 в португальському Назаре від Іспанії (1:4) та Італії (3:5) для збереження можливості кваліфікації на Європейські ігри 2023 року збірній Україні конче потрібно було сьогодні перемагати Азербайджан.

У першому періоді команди довго підшукували ключі до воріт одна одної, але краще це вдалося саме українцям. На 11-й хвилині наш голкіпер Андрій Неруш завдав чудового удару з далекої відстані, і м'яч від стійки залетів у сітку — 1:0.

У другій 12-хвилинці ситуація розвивалася за таким же сценарієм. І знову влучний удар був на рахунку синьо-жовтих. Іван Глуцький на 14-й хвилині реалізував стандарт — 2:0.

У заключному ігровому відрізку азербайджанці прогнозовано пішли вперед, і біля наших воріт стали виникати момент за моментом. На щастя, чудово зіграв наш кіпер Андрій Неруш, який зробив кілька сейвів. Однак і він не зміг допомогти під час стандарту Раміля, який скоротив відставання суперників.

Однак більшого досягти Азербайджан не зміг — 2:1 на користь підопічних Миколи Костенка. Це була перша перемога збірної України в цьогорічному розіграші Євроліги.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Чоловіки. Дивізіон А

Група В. 4 тур

Україна — Азербайджан — 2:1
Голи: Неруш (11), Глуцький (14) — Раміль (28).

Україна: Неруш, Коваленко, І. Борсук, А. Борсук, Щитник, Корнійчук, Щериця, Медвідь, Войток, Войтенко, Заворотний, Колесніков.

На 34-й хвилині вилучений Махтієв (Азербайджан).

Група А: Португалія, Швейцарія, Польща, Франція, Естонія.

Група В: Італія, Іспанія, Україна, Німеччина, Азербайджан.

Футбол | 11 травня 2024, 00:40 0

10 травня жиронці зіграли внічию з «Алавесом» (2:2) у 35-му турі Ла Ліги 2023/24