| Оновлено 08 вересня 2022, 19:22
786
0

Данило Ігнатенко потрапив до символічної збірної туру Ліги 2

Українець провів 90 хвилин в останньому турі за «Бордо» та допоміг своїй команді перемогти

786
0
ФК Бордо. Данило Ігнатенко

Український півзахисник Данило Ігнатенко, який виступає у другому за силою чемпіонаті Франції з футболу за «Бордо», увійшов до символічної збірної 7-го туру.

«Жирондинці» у 7-му турі Ліги 2 провели матч проти «Парижа». Гра завершилася з рахунком 3:1, а Ігнатенко провів усі 90 хвилин на полі.

Французькі вболівальники, обираючи найкращих футболістів 7-го туру чемпіонату, надали українському гравцю місце у топі. Разом з Данилом від «Бордо» до команди туру увійшли ще четверо футболістів.

Зазначимо, що цього сезону Ігнатенко провів 6 матчів за французький клуб і відзначився одним забитим голом.

Після семи зіграних матчів «Бордо» очолюють лігу, маючи в активі 14 очок.

«Бордо» викупив контракт Ігнатенка у «Шахтаря» за один мільйон євро в середині літа.

Джерело Sport.ua
(4)

«Нейтралка» знищена. Визначено другу фіналістку супертурніру в Маямі
Теніс | 29 березня 2024, 04:39 4

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань

The Guardian: Україна може вийти до чвертьфіналу Євро-2024
Футбол | 28 березня 2024, 14:11 24