Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ: «Треба було ризикувати, але ми зневірилися»
Капітан збірної України з волейболу – про невдачу у матчі 1/4-ї ЧС зі Словенією
![Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ: «Треба було ризикувати, але ми зневірилися»](https://pic.sport.ua/images/news/0/14/176/orig_595320.jpg)
Олег Плотницький наголосив на сильних сторонах суперника, який у підсумку обіграв українську дружину в чотирьох партіях. Також гравець визнав втрату віри у свої сили, яку дозволили собі волейболісти збірної України.
«У словенців набагато кращий прийом, ніж у нідерландців – там можна було розгулятися, тут треба було ще більше ризикувати. Там грав один гравець, а тут гра будується на всіх гравцях. Треба було ризикувати.
Зважати ще треба, коли ти стоїш на подачі і весь зал свистить тобі. Усі 11 тисяч свистять, так це трохи тисне, як ти підкидаєш, як налаштовуєшся. Але не думаю, що повністю провалили подачу, були добрі відрізки, були й погані.
Найбільша помилка – що ми зневірилися. Думаю, це завдяки тому, що немає досвіду. Один-два м'ячі вони дістають, виграють - воно так тебе дістає всередині, що ти думаєш: «Ну як так». З цим не вміємо боротися, але гадаю, що рік-два – і все буде нормально. Чемпіонат пройшов кайфово для всіх, гадаю. Всі повинні були отримати насолоду від нашої гри, ми показували гарний рівень волейболу. Тільки у плюси нам це все», - розповів Олег Плотницький.
Нагадаємо, збірна України вперше в історії виступала у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу, який цього року приймала Словенія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Барком-Кажани визначився з домашньою ареною у Плюс Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/middle_695527.jpg)
![Барком-Кажани визначився з домашньою ареною у Плюс Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695527.jpg)
Львівські волейболісти прийматимуть суперників у місті Тарнув
![Довбик погодив контракт з Ромою, дружина гравця хоче до Риму](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695710.jpg)
![Довбик погодив контракт з Ромою, дружина гравця хоче до Риму](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695710.jpg)
Юлія Довбик схвалила варіант з Ромою
![Бойовий склад українок, ґрунтові корти Ролан Гаррос, останні Ігри легенд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695574.jpg)
![Бойовий склад українок, ґрунтові корти Ролан Гаррос, останні Ігри легенд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/small_695574.jpg)
![Чи підуть на поступки? УЄФА розглядає прохання УАФ щодо Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695748.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695751.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695751.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/126/thumb_345390.png)
![Макс Максов](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/126/thumb_345390.png)