386
0
ФК Металіст 1925

Головні події 3-го туру УПЛ — в нашому традиційному огляді.

«Зоря» вперше в історії розпочинає чемпіонат із трьох перемог, а «Динамо» — з двох поразок.

Луганчани переривають 12-матчеву домашню безвиграшну серію у зустрічах із киянами (=5-7). Востаннє чорно-біло-червоні брали гору над біло-синіми у рідних стінах 3 листопада 2013 року - 2:0.

Підопічні Патріка ван Леувена оновлюють особистий рекорд, відсвяткувавши 8-му вікторію поспіль на своєму полі (м'ячі 17-3).

«Зоря» продовжує свою рекордну загальну гольову серію до 20 ігор, а домашню — до 10.

Дмитро Мишньов стає автором 40-го голу луганчан у баталіях із динамівцями.

М'яч, забитий Назарієм Русиним, став 100-м, пропущеним Георгієм Бущаном у всіх турнірах у лавах біло-синіх.

«Динамо» вп'яте в історії зазнає двох поразок поспіль у чемпіонатах України.

Кияни забивають «Зорі» загалом 20 матчів поспіль, а в гостях - 11.

Завершується безпрограшна серія киян на чужих полях, яка склала 21 матч (+18=3). Востаннє біло-сині поступалися господарям ще 19 липня 2020 року — 0:2 з «Колосом».

Віталій Буяльський, який 6-й раз вразив ворота луганчан, забиває 55-й м'яч у кар'єрі (ЧУ - 39, КУ - 1, СК - 1, ЄК - 14).

100-й матч на найвищому рівні проводить Владислав Дубінчак (ЧУ - 87, КУ - 7, ЄК - 6). 43 зустрічі він відіграв за «Дніпро-1», 29 - за «Арсенал», 20 - за «Карпати» та 8 - за «Динамо».

«Шахтар» 3-й раз поспіль перемагає «Рух» (м'ячі 5-0).

Гірники святкують 5-ту поспіль вікторію на чужих полях (м'ячі 9-2).

Загальна безпрограшна серія помаранчево-чорних досягає 18 ігор (+15=3), а гостьова - 10 (+8=2).

50-й матч у лавах українських клубів проводять Михайло Мудрик (ЧУ - 40, КУ - 3, ЄК - 7) та Лукас Тейлор (ЧУ - 47, КУ - 3).

ФК Шахтар

«Рух», який програв 3-тю гру поспіль (м'ячі 1-5), зазнає 20-ї поразки в УПЛ.

Жовто-чорні 20-й раз обходяться без голів в елітному дивізіоні.

80-й матч на тренерській посаді у чемпіонатах України проводить Леонід Кучук (+32=23-25, 93-82).

«Дніпро-1» здобуває загалом рекордну 8-му перемогу поспіль (м'ячі 24-2), а на своєму полі - 5-ту (м'ячі 16-2).

Рекордна загальна безнічийна серія дніпрян досягає 19 ігор (+15-4), а домашня - 10 (+9-1).

Синьо-біло-блакитні встановлюють нове клубне досягнення, не пропускаючи 348 хвилин кряду.

40-й матч в УПЛ на посаді головного тренера «Вереса» проводить Юрій Вірт (+13=16-11, 40-38).

«Металіст 1925» перериває свою антирекордну серію без перемог, яка склала 8 матчів (=2-6). Востаннє харків'яни святкували вікторію 22 жовтня 2021 року - 4:0 вдома з «Інгульцем».

Завершуються і ще два рекордні серіали підопічних Валерія Кривенцова: сухий — на 307-й хвилині та безгольовий домашній — на 317-й.

Андрій Борячук стає автором першого дубля «Металіста 1925» в елітному дивізіоні (у 21-й грі), а Олег Мозиль — першим голкіпером харків'ян, який парирував пенальті.

«Ворскла» зазнає 3-ї поразки поспіль (м'ячі 4-8).

Манджрекар Джеймс, який забив перший канадський м'яч в УПЛ, на 329-й хвилині перериває безгольову серію «моряків».

«Чорноморець» вдома пропускає 10 ігор поспіль, а «Інгулець» у гостях — 12, оновлюючи особистий антирекорд.

Підопічні Сергія Лавріненка повторюють клубне «досягнення», продовживши безвиграшну серію на чужих полях до 8 матчів (=4-4).

Команди Юрія Вернидуба підписують 60-ту мирову в УПЛ.

«Львів» у 30-й раз не може забити господарям.

Два особисті антирекорди оновлює «Минай», чия загальна безвиграшна серія досягає 19 матчів (=8-11), а домашня — 9 (=6-3).

Ще два клубні «досягнення» закарпатці повторюють, пропускаючи 10 матчів поспіль, а на своєму полі — 5.

Команди Володимира Шарана роблять 80-ту нічию у всіх турнірах (ЧУ - 65, КУ - 10, ЄК - 5).

«Колос» одну свою рекордну серію продовжує, забиваючи 9 матчів поспіль, а ще дві завершує: переможну — з 5 матчів та суху — на 262-й хвилині.

«Металіст» святкує 3-тю поспіль вікторію на чужих полях (м'ячі 6-2).

Безнічийна домашня серія «Олександрії» досягає 15 ігор (+8-7).

Владислав Калітвінцев забиває 10-й м'яч «Олександрії» «Металісту», а Максим Прядун - 10-й «Металіста» «Олександрії».

150-й матч у чемпіонатах України проводить Владислав Кабаєв («Динамо»), 1-й - Яніс Амаш («Дніпро-1»), Артем Вовкун («Львів»), Максим Єрмоленко («Чорноморець»), Євген Рязанцев, Володимир Шопін (обидва - «Металіст») та Андрій Чирук («Металіст 1925»).

У 4-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Микола Квасний («Верес»), у 3-му - Сергій Горбунов («Дніпро-1»), Владислав Кабаєв («Динамо») та Денис Костишин («Олександрія»), у 2-му - Андрій Кліщук («Кривбас»), Андрій Кравчук («Ворскла»), Сергій Чоботенко («Колос») та Мар'ян Швед («Шахтар»).

20-й м'яч в УПЛ забиває Руслан Степанюк, 1-й - Яніс Амаш (у 1-й грі), Володимир Бражко, Манджрекар Джеймс, Олександр Мизюк (усі - у 3-й), Владислав Дмитренко (у 14-й), Ельдар Кулієв (у 25-й) та Євген Запорожець (у 44-й).

У 6-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Владислав Калітвінцев («Олександрія»), у 4-й і Андрій Борячук («Металіст 1925»), у 2-й і Владислав Ванат («Динамо») та Сергій Панасенко («Металіст»).

2-й дубль у чемпіонатах України робить Андрій Борячук.

4-й одинадцятиметровий із 5 реалізовує Павло Оріховський.

8-му пенальтійську дуель із 21 виграє Євген Волинець.

50-й м'яч в УПЛ пропускає Георгій Бущан (від Дмитра Мишньова), 1-й - Олег Мозиль (на 224-й хвилині).

2-гу червону картку в кар'єрі заробляє Роман Вантух, 1-шу - Богдан Порох (у 2-й грі) та Михайло Мудрик (у 40-й).

130-й матч в елітному дивізіоні проводить арбітр із Києва Євген Арановський.

60-й раз вилучає гравця з поля Євген Арановський, 25-й - Ігор Пасхал.