Бергамаскі очолили таблицю чемпіонату Італії

14922
1
Getty Images/Global Images Ukraine

У матчі 5-го туру сезону-2022/2023 підопічні Джан П'єро Гасперіні здобули комфортну перемогу на виїзді над «Монцою». Перша половина гри голами не потішила, а невдовзі по перерві «богиню» вивів уперед 19-річний данець Хойлунд. За вісім хвилин автогол у виконанні екс-захисника донецького «Шахтаря» Марлона дозволив «Аталанті» перевагу розвинути – 2:0.

Українець Руслан Маліновський у стартовому складі бергамасків відіграв до 71-ї хвилини та був замінений на Скальвіні.

«Аталанта», обігравши «Монцу», набрала 13 очок, піднялася на перше місце в таблиці Серії А і на два пункти випереджає «Наполі» з «Міланом». 11 вересня у 6-му турі підопічні Гасперіні зіграють вдома з «Кремонезе».

У паралельному матчі «Салернітана» та «Емполі» не змогли визначити найсильнішого – нічия 2:2.