Кіпрський початок. Українець Безус відзначився прем'єрним голом за Омонію

Хавбек допоміг своїй команді виграти у матчі чемпіонату країни

1035
0
ФК Омонія / автор невідомий. Роман Безус

У поєдинку 2-го туру першого дивізіону (елітна ліга) національного чемпіонату Кіпру «Омонія» – «АЕК» Ларнака Роман Безус став автором голу на 35-й хвилині та вивів свою команду вперед. Для українського півзахисника цей гол став дебютним у формі команди із Нікосії. Її лави він, нагадаємо, поповнив минулого літа, перейшовши з бельгійського «Гента».

Влучний удар у виконанні Безуса допоміг «Омонії» здобути в підсумку перемогу з рахунком 3:2. Нікосійці під час матчу довели свою перевагу до 2:0, але в середині другого тайму дозволили гостям паритет відновити. Переможний гол гравці «Омонії» забили на 86-й хвилині.

У таблиці чемпіонату Кіпру команда Безуса посідає 7 місце, маючи в активі 3 очки. Лідирують «Аріс» та «Аполлон», у яких 6 пунктів із шести можливих.