| Оновлено 01 вересня 2022, 09:46
17024
9

Збірна України вийшла до 1/8 фіналу волейбольного чемпіонату світу

У заключному матчі групи А українці перемогли команду Пуерто-Ріко з рахунком 3:1

17024
9
volleyballworld.com

В польському місті Катовіце завершилися ігри третього туру групи А чемпіонату світу з волейболу серед чоловіків. У першому з них збірна Сербії завдала поразки Тунісу з рахунком 3:0, а завершували ігровий день волейболісти України та Пуерто-Ріко.

Вже до матчу за участю українців було зрозуміло, що, незважаючи на його підсумок, підопічні Угіса Крастіньша займуть друге місце у групі та вийдуть до плей-оф. Швидше за все, ця ситуація плюс та обставина, що зустрічалися ми з явним аутсайдером групи, якимось негативним чином позначилося на діях українських волейболістів у стартовій партії. В усякому разі, провели її наші хлопці явно нижче за свої можливості. Приблизно до середини сету в рахунку частіше вела збірна Пуерто-Ріко, а коли українці вийшли вперед 13:11, вони примудрилися програти п'ять (!) очок поспіль – 13:16. Наприкінці партії нашій команді все ж таки вдалося вирівняти становище і навіть, завдяки вдалим подачам Олега Плотницького, заробити сетбол 24:23. Але знову ми дозволили волейболістам Пуерто-Ріко взяти тепер вже три очки поспіль і програли сет 24:26. До речі, це була перша виграна партія острів'ян на цьому чемпіонаті світу.

Очевидно, у перерві між сетами наставник українців знайшов потрібні слова для своїх волейболістів і далі вони вже виглядали значно краще. До того ж вдало увійшов до гри з лави запасних Євген Кісілюк. Якоїсь миті у другій партії наші гравці зуміли відірватися від суперників на чотири очки 11:7, після чого вже цю перевагу не лише не віддали, а ще й наростили 25:19.

Приблизно за таким самим сценарієм проходив і третій сет. Після рахунку 9:9 українській збірній вдалося здійснити відрив 16:10 і долю партії було вирішено – 25:16.

А останньою у цьому поєдинку стала четверта партія, хоч далася вона українцям непросто. До рахунку 14:14 важко було припустити, як завершиться сет. І лише потім наша збірна зуміла відірватися 21:15 та довести справу до загальної перемоги – 25:19.

Збірна України провела гру у такому складі: Олег Плотницький (набрав 19 очок), Юрій Семенюк (10), Василь Тупчий (2), Ілля Ковальов (19), Максим Дрозд (9), Віталій Щитков (2), Дмитро Канаєв (ліберо). На заміну виходив Євген Кісілюк (8).

Чемпіонат світу з волейболу. Чоловіки
Група А (Катовіце, Польща). 31 серпня
Сербія – Туніс

3:0 (29:27, 25:15, 25:17)
Україна – Пуерто-Ріко
3:1 (24:26, 25:19, 25:16, 25:19)

Підсумкове становище команд у групі А: Сербія (3 матчі, 3 перемоги, 9 очок, різниця партій 9-0), Україна (3, 2, 6, 6-4), Туніс (3, 1, 3, 3-6) , Пуерто-Ріко (3, 0, 0, 1-9).

Таким чином, збірна України вийшла до 1/8 фіналу, матчі якого відбудуться в період з 3 по 6 вересня.

За попередніми підрахунками, збірна України на цій стадії турніру зіграє з Нідерландами.

УКРАЇНА - ПУЕРТО-РІКО. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(101)

У другому фінальному матчі італійської Суперліги переміг клуб із Монци
Волейбол | 21 квітня 2024, 19:12 0

В п'яти партіях волейболісти «Вєро Воллей» завдали поразки «Перуджі» Олега Плотницького