Впевнена перемога збірної України над Португалією у відборі на Євро

Українські волейболістки виграли третій матч поспіль та лідирують у групі С

5996
2
CEV

Сьогодні проходять матчі третього туру відбіркового турніру до чемпіонату Європи з волейболу 2023 серед жіночих команд. У чеському місті Табор збірна України приймала Португалію.

До середини першої партії гра була рівною. Більше того, гості навіть частіше лідирували у рахунку, причому їхня перевага сягала трьох очок – 1:4, 9:12. Однак далі українки перехопили ініціативу і вже самі відірвалися від суперниць – 18:15, 20:16 та 25:17.

Другий сет пройшов за схожим сценарієм з тією лише різницею, що наша команда не дозволяла Португалії лідирувати. І знову вирішальний відрив був приблизно в середині партії, коли за рахунку 16:15 підопічні Івана Пєткова здобули три очки поспіль – 19:15. А сет завершився із результатом 25:21 на користь збірної України.

Третя партія пройшла майже взагалі без боротьби. Наша збірна домінувала з першої та до останньої хвилини, постійно збільшуючи різницю у рахунку – 5:3, 8:3, 12:4. Підсумок сету, та й всього матчу вже був вирішений наперед – 25:8 та 3:0.

Збірна Україна у цьому матчі грала у такому складі: Марина Мазенко (не набрала жодного очка), Олеся Рихлюк (набрала 25 очок), Юлія Димар (6), Світлана Дорсман (8), Дар'я Великокінь (0), Олександра Міленко (16), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходила Анастасія Маєвська (2), Ганна Артищук (1).

Ще в одному матчі групи С збірна Угорщини також у трьох партіях перемогла Кіпр.

3:0 (25:13, 25:10, 25:17)

Положення команд у групі С зараз таке: Україна (3 матчі, 3 перемоги, 8 очок), Угорщина (3, 2, 7), Португалія (3, 1, 3), Кіпр (3, 0, 0)

У четвертому турі відбіркового турніру збірна України 4 вересня знову зіграє з Португалією, але вже на її майданчику.

Волейбол | 18 квітня 2024, 19:20 0

Варшавський «Проєкт» з українцем Юрієм Семенюком програв вдома команді «Алурон Варта» 0:3