5 нагород. Україна увійшла до топ-10 медального заліку ЧЄ з легкої атлетики

На змаганнях у Мюнхені українці здобули 2 золота, 1 срібло та 2 бронзи

1579
0
European Athletics, НОК України. Ярослава Магучіх

У німецькому Мюнхені завершився чемпіонат Європи з легкої атлетики, який був частиною мультиспортивного ЧЄ-2022.

Українка Марина Бех-Романчук у Мюнхені змагалася у двох дисциплінах. У стрибках у довжину вона драматично втратила медаль в останній спробі. А от у потрійному стрибку без шансів для суперниць здобула золото з результатом 15.02 м, який став її особистим рекордом і найкращим показником сезону в Європі.

Друге золото для збірної України з легкої атлетики принесла Ярослава Магучіх, яка в останній день змагань виборола першу в історії країни медаль найвищої проби у жіночих стрибках у висоту на континентальних першостях.

У чоловіків Андрій Проценко підтвердив свій рівень і, як і на чемпіонаті світу, порадував уболівальників бронзовою медаллю.

Медальний дубль чекав на Україну в бігу на 400 метрів з бар'єрами, де відразу дві українські спортсменки змогли зійти на п'єдестал. Вікторія Ткачук стала срібною призеркою, а Анна Рижикова – бронзовою.

Таким чином, українські легкоатлети забрали з Мюнхена 5 нагород: 2 золота, 1 срібло та 2 бронзи. У медальному заліку ЧЄ-2022 з легкої атлетики Україна посіла 9-те місце. У топ-3 увійшли: Німеччина, Великобританія, Іспанія.

Чемпіонат Європи 2022 з легкої атлетики

Мюнхен (Німеччина), 15–21 серпня

Підсумковий медальний залік

(5)

SOCCA: сьогодні коронують чемпіона України 2023/24
Інші види | 22 квітня 2024, 12:37 0

В останньому турі продовжується  запекла боротьба за срібний та бронзовий кубок сезону

МОУРІНЬО: «Я єдиний, хто два роки поспіль грав у фіналах єврокубків»
Футбол | 23 квітня 2024, 11:20 6