Майбутнє українського тенісу. 15-річна Котляр у 1/4 фіналу турніру у Польщі

Українська тенісистка продовжує набирати обертів

2170
4
Instagram. Єлизавета Котляр

Єлизавета Котляр (Україна) після того, як успішно пройшла кваліфікацію, продовжує дивувати і вже вийшла до чвертьфіналу ґрунтового турніру ITF W15 у Бидгощі (Польща).

Єлизавета до 1/8 фіналу пройшла на відмові суперниці в третьому сеті. Українка грала з представницею Польщі Йоанною Завадською (WTA 1045) та за рахунку 5:7, 6:2, 3:1 на користь української тенісистки Йоанна знялася.

Сьогодні, 18 серпня, Котляр провела матч 1/8 фіналу, де впевнено обіграла ще одну польську тенісистку Стефанію Джік (WTA 894). Матч закінчився за 1 годину та 44 хвилини з рахунком 6:2, 6:4.

Далі Єлизавета Котляр зіграє з Джулією Струпловою (Чехія, WTA 1100). Матч відбудеться 19 серпня не раніше 11:00 за Києвом.