Мірча ЛУЧЕСКУ: «У Бенфіки більше можливостей, але Динамо грає серцем!»
Наставник «Динамо» дав прес-конференцію за день до гри з «Бенфікою»

Наставник київського «Динамо» Мірча Луческу відповів на запитання журналістів на прес-конференції напередодні першого матчу раунду 4-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти португальської «Бенфіки», який відбудеться 17 серпня у польській Лодзі на міському стадіоні імені Владислава Крола.
– Як ви можете оцінити нападника Бенфіки Романа Яремчука, який раніше виступав за Динамо?
– Яремчук – форвард дуже хорошого рівня. Думаю, це важливий гравець як для Бенфіки, так і національної збірної України.
– Динамо вже зробило неможливе у кваліфікації – вибило Фенербахче та перемогло Штурм в екстра-таймі. Ментальний рівень вашої команди зріс?
– Не можна порівнювати ці матчі та нашу ситуацію. Бенфіка має чудову інфраструктуру, вони мають можливість і фінанси, щоб запрошувати футболістів високого рівня. Нам доведеться битися у поєдинках із ними. Зараз Динамо не має змоги здійснювати трансфери, ми не граємо вдома. Команда тренується на одному полі з дітьми, футболісти мешкають у готелі без своїх сімей.
Однак, незважаючи на ці складнощі, Динамо досягло дуже хороших результатів у протистояннях з Фенербахче та Штурмом. І ми сподіваємось продовжити виступ у груповому етапі Ліги чемпіонів. Це важливо для України і гравці це відчувають. На наших матчах збирається багато українських уболівальників, матерів із дітьми. Вони хочуть відчути єдність, перебуваючи далеко від України у статусі вимушених біженців. Ми відповідальні перед ними та постараємося подарувати їм позитивні емоції.
Бенфіка – чудова команда. Як я вже сказав, улітку їх посилили фантастичні молоді гравці Флорентіну та Нерес. Якість складу значно зросла, португальці демонструють дуже видовищний футбол. У Бенфіки більше можливостей, ніж зараз у Динамо. Однак у футболі можливо все.
Дуже шкода, що ми втратили Сидорчука та Гармаша з дисциплінарних причин. Це найдосвідченіші гравці нашої команди. Але ми намагатимемося компенсувати їхню відсутність іншими виконавцями. Чекаю на дуже складний поєдинок. Проте ми готові до цього.
– Ви пишаєтеся тим, що ваші гравці виступають на такому високому рівні за таких складних обставин?
– Так. Ніхто, окрім нас самих, не може відчути, в якій ситуації ми опинилися. Через що ми проходимо, в яких умовах працюємо і з якими зусиллями утримуємо команду на високому рівні. Але коли гравці виходять на поле, вони перетворюються на справжніх професіоналів і повністю віддаються справі. Тому я вдячний своїм підопічним.
– Чи побачимо ми завтра захисний футбол від Динамо з огляду на те, що Бенфіка любить грати в комбінаційний, атакуючий футбол?
– Із Бенфікою ми не можемо грати в атакуючий футбол. Вони мають багато швидких кваліфікованих футболістів, які вміють обігравати та створювати вільні зони. Індивідуально вони дуже сильні. Але футбол непередбачуваний і тому такий прекрасний. Перед початком матчу ніколи не можна впевнено сказати, хто вийде переможцем. Бенфіка має перевагу у класі, але Динамо грає серцем.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Українському боксеру вигідніше провести реванш проти Дюбуа


Бетіс – Ягеллонія, Целє – Фіорентина, Легія – Челсі, Юргорден – Рапід




