Гаррі КЕЙН: «Ми не заслуговували на нічию в матчі з Челсі»

Форвард «Тоттенгема» – про результат дербі

1745
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

Нападник «Тоттенгема» Гаррі Кейн прокоментував нічию з «Челсі» (2:2) у матчі 2-го туру АПЛ.

«Безперечно, це була важка гра. Ми недостатньо добре провели перший тайм, нам не вистачало інтенсивності під час пресингу, не вистачало інтенсивності під час володіння м'ячем, за що нас і покарали.

Думаю, у другому таймі ми помітно додали в цьому компоненті, було чудово відіграти один м'яч і прикро пропустити знову, але завжди приємно, коли ти забиваєш на останній хвилині. Мабуть, ми маємо бути задоволені, що їдемо звідси з одним очком.

Загалом ми, мабуть, не заслуговували на нічию по грі, але ми боролися до кінця. Потрібно віддати належне хлопцям, у нас був цей останній момент наприкінці матчу, і нам вдалося його реалізувати. Ми вибороли важливе очко на виїзді, але нам ще є над чим попрацювати», - сказав Кейн.