Мінус 26. Україна програла Туреччині на старті товариського турніру

Збірна України невдало розпочала турнір чотирьох команд у Стамбулі

3046
0
ФБУ

Національна чоловіча збірна України програла Туреччині (70:96) в стартовому матчі товариського турніру, який розпочався в Стамбулі.

Команди грали не в повних складах,поза складом залишився Олексій Лень, у Туреччини не грав Шейн Ларкін, а на трьох представників НБА у господарів у України був захисник Торонто Святослав Михайлюк.

Туреччина з першої чверті володіла ініціативою і закономірно перемогла, вигравши три з чотирьох чвертей. В України не йшли триочкові – 2/11 за першу половину і 4/16 за матч, тоді як суперник реалізував 11 з 22 дальніх.

Плюс десь не вистачило агресії в атаці, тому що за 20 хвилин українці виконали лише 1 штрафний, а за всю гру – 7, тоді як Туреччина лише за першу половину набрала з лінії штрафних 13 очок.

Найрезультативнішим в складі синьо-жовтої команди став Артем Пустовий з 16 очками, у Святослава Михайлюка 12 очок, Богдан Близнюк набрав 10 балів. Завтра, 12 серпня, Україна зіграє в Стамбулі проти Польщі. Початок гри о 17:00.

Баскетбол. Міжнародний турнір

1-й тур. 11 серпня. Стамбул (Туреччина). Арена Сінан Ердем Даум

Туреччина  Україна  96:70 (25:12, 24:17, 26:19, 21:22)

Україна: Сидоров 6, Михайлюк 12 – 6 втрат, Близнюк 10, Скапінцев 4, Пустовий 16 + 6 підбирань – старт; Санон 6 – 6 втрат, Ткаченко 3, Войналович 0, Герун 3, Крутоус 0, Лукашов 4, Бобров 6

(12)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда