2

Тренер Штурма: «Довели Динамо до межі поразки та вильоту»

Крістіан Ільцер – про поразку своєї команди

ФК Штурм. Крістіан Ільцер

Головний тренер «Штурму» Крістіан Ільцер поділився враженнями від матчу-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Динамо» Київ (поразка 1:2 в овертаймі):

«Це була абсолютна збалансована гра, команди були на рівні. Були моменти, коли ми були кращими, і були етапи, коли «Динамо» було сильнішим. У нас була ініціатива, все було добре. Але тоді ми не забили другий гол, хоча у нас були хороші можливості приблизно на 60-й хвилині.

Не вистачило зовсім трохи, щоб поставити такого сильного суперника на коліна. Ми довели їх до межі поразки та вильоту. Просто чогось не вистачило. У цьому різниця між «Штурмом» та «Динамо». Я пишаюся командою, але ми розчаровані та засмучені».

(42)

Шатернікова пояснила, чому Ломаченко мовчить про війну в Україні
Бокс | 10 травня 2024, 13:10 12

Український боксер є досить закритою людиною

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди