Юнацька команда Динамо виграла турнір у Польщі

«Динамо» Київ-U13 стали переможцями Young Football Cup

1535
0
ФК Динамо Київ. Динамо Київ U-13

Українські футболісти 2010 року народження, які є вихованцями ДЮФШ «Динамо» імені Валерія Лобановського, стали переможцями турніру Young Football Cup, який проходив у Пултуську (Польща).

Це традиційний турнір, який цього року був уже 14-м. У ньому взяли участь 12 команд із Польщі, України, Іспанії, Латвії та Литви.

«Динамо»-U13 посіло друге місце у групі, програвши лише стартовий матч, на чвертьфінальній стадії обіграло іспанську академію «Ліонес» у серії пенальті (основний час – 0:0), після чого впевнено виграло півфінал у SMS APR Slesin – 2:0 .

Фінал закінчився розгромом. Юні українці обіграли одну із найкращих шкіл у Польщі – краківську «Віслу». У самому дебюті матчу новачок команди Герман Конаровський відкрив рахунок, подвоїв його в середині першого тайму Хабіб Дьомін, а перед свистком на перерву Всеволод Борисов шикарним ударом із дальньої дистанції в дев'ятку довів перевагу до великої. У другому таймі хлопці змогли забити ще один гол – після розіграшу штрафного удару фінальну крапку поставив капітан команди Данило Власенко.

Сергій Бондар, старший тренер «Динамо» U13, прокоментував перемогу своїх підопічних:

«У нас вийшов добрий початок нового сезону, оскільки цього навчального року ми провели перший турнір. На цьому турнірі на груповій стадії ми поділили команду на дві частини і дали всім хлопцям достатню кількість ігрового часу, щоб вони якнайкраще себе проявили. Тішить не лише результат, а й зміст та швидкість гри, яку хлопці продемонстрували. Крім того, гарне враження справили нові хлопці, які лише два тижні з нами, але дуже швидко змогли зрозуміти наші вимоги та вже стали частиною колективу. Але це був лише перший крок у новому навчальному році, далі на нас чекає формат 11х11 та ігри з хлопцями на рік старшими, тому ми не розслабляємось, а рухаємося далі», – цитує тренера офіційний сайт «Динамо» Київ.