Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

ITF
| Оновлено 08 серпня 2022, 17:46
1433
6

Овчаренко зіграє у Падуї. Все, що потрібно знати про ф'ючерси 8–14 серпня

Аналіз майбутніх турнірів ITF на найближчий тиждень

| Оновлено 08 серпня 2022, 17:46
1433
6
Овчаренко зіграє у Падуї. Все, що потрібно знати про ф'ючерси 8–14 серпня
ITF

Наступного тижня пройде 27 ф'ючерсів (13 у жінок і 14 у чоловіків) різних категорій. Жеребкування сіток ще немає, тому розбір турнірів здійснено за силою гравців, які офіційно підтвердили свою участь (присутні у заявному листі на офіційному сайті ITF).

​​​​​​ ITF M25. Гуаякіль (Еквадор)

Турнір проходить на специфічному латиноамериканському ґрунті. Торік турнір виграв Крістіан Родрігес (Колумбія, ATP 423). У розіграші цього турніру він не братиме участі. Першими двома сіяними йдуть Гонсало Лама (Чилі, ATP 256) та Жозе Перейра (Бразилія, ATP 397). Ламу важко назвати головним фаворитом турніру, оскільки його останні результати не вселяють впевненості. По праву претендентом на трофей можна вважати Перейру, який сьогодні, 7 серпня, гратиме у фіналі іншого еквадорського ф'ючерсу. Але йому 31, через щільний графік фізично може не вистачити. Тому молоді хлопці можуть цілком проявити себе, особливо Леонардо Абоян (Аргентина, ATP 487) і Кайл Силиг (США, ATP 446).

 ITF M25. Тбілісі (Грузія)

У столиці Грузії ф'ючерс проходитиме на хардовому покритті. Минулого року турнір виграв росіянин Александр Шевченко (АТР 169). Цього року він не братиме участі, оскільки перейшов до вищих за статусом турнірів. Першими сіяними йдуть Акіра Сантільян (Австралія, ATP 357) та Бу Юнчаокете (Китай, АТР 378). Австралієць вже не один раз підозрювався в договірних матчах, тому називати його фаворитом явно не варто, хоча за рівнем гри він на голову вищий за решту (раніше Сантільян входив у топ-100). Китайський тенісист виграв 5 трофеїв у 2022 році, тому його варто називати претендентом на трофей. Також на турнірі є Сергей Фомін (Узбекистан, ATP 407), який цього року навіть взяв челенджер, стартувавши з кваліфікації. Також варто відзначити Янкі Ереля (Туреччина, АТР 485) та Едана Лешема (Ізраїль, ATP 534), який є основним учасником збірної Ізраїлю на розіграшах Девіс Кап.

 ITF М25. Істад (Швеція)

Раніше турнір проходив лише у жінок на цих кортах. Це буде перший розіграш чоловічого ф'ючерсу. Першими сіяними є Луїс Вессельс (Німеччина, ATP 281) та Драгош Мадараш (Швеція, ATP 329). Їх по праву можна назвати головними фаворитами, тому що обидва мають непоганий досвід виступу на челенджерах, а також постійно грають у фіналах ф'ючерсів. Цього року німець узяв 2 трофеї, а швед 3. Також до них можна додати Матіаса Ерхарда (Франція, ATP 435) та Джонатана Мрідху (Швеція, ATP 477)

 ITF М25. Падуя (Італія)

Ґрунтовий турнір в Італії примітний тим, що в основній сітці зіграє Олександр Овчаренко (Україна, ATP 428). Першими сіяними йдуть Едуард Естеве (Іспанія, ATP 291) та Маріано Навоне (Аргентина, ATP 353). Обидва досить міцно грають лише на рівні ф'ючерсів, але лідером тут можна назвати лише Олександра. Якщо українець готовий фізично – забирати трофей тоді він може.

 ITF M15. Джакарта (Індонезія)

Низький за рівнем турнір, де гратимуть практично тільки представники Азії та Океанії. Першими сіяними йдуть Мукунд Сасікумар (Індія, ATP 431) та Шинтаро Імаї (Японія, ATP 480). Важко тут виділити лідера, оскільки багато хто брав слабкі за рівнем азіатські ф'ючерси.

 ITF М15. Герцилія (Ізраїль)

На хардовому ф'ючерсі в Ізраїлі з кваліфікації стартує Олег Степаненко (Україна, ATP 1664), а також як альтернативні гравці Ескандер Гур'єв та Павло Резоглазов, які представляють Україну. Першим сіяним буде Бен Патаель (Ізраїль, ATP 554). Але головним фаворитом варто назвати Даніеля Літтела (Великобританія, ATP 750).

 ITF М15. Монастир (Туніс)

Серія хардових турнірів у Тунісі відбувається щотижня. Постійний учасник турнірів Скандер Мансурі (Туніс, ATP 310) – перший сіяний. Його та ще двох французів Артуро Казо (ATP 389) та Титуана Дроге (АТР 474) можна віднести до головних фаворитів.

 ITF М15. Канкун (Мексика)

Хардові турніри у Канкуні проходять за такою самою схемою, що й у Монастирі. Але рівень гравців залишає бажати кращого. Першими сіяними йдуть француз Джеймі Флойд (АТР 593) та Марко Бруньоротто (Італія, ATP  644), але через слабкий рівень турніру важко виділити фаворита.

 ITF M15. Куртя-де-Арджеш (Румунія)

На ґрунтовому ф'ючерсі в Румунії зіграє українець Ілля Білобородько (АТР 691). Його сміливо можна віднести до основних лідерів турніру, але склад тут хороший. Перші сіяні Сезар Крету (Румунія, ATP 430) та Хуан Пабло Пас (Аргентина, 442), який кілька днів тому вже обігравав Іллю. Також тут зіграє талановитий Себастьян Гіма (Румунія, ATP 581).

Instagram. Ілля Білобородько

 ITF M15. Каїр (Єгипет)

Подібний до турнірів у Тунісі хардовий турнір у столиці Єгипту. Першими сіяними йдуть француз Квентін Фоліо (Франція, ATP 508) та росіянин Костянтин Кравчук (АТР 512). Француза сміливо можна назвати фаворитом, а також варто відзначити Мохамеда Сафвата, який знаходиться у кінці своєї кар'єри, але подібні домашні турніри ще в змозі вигравати.

 ITF M15. Франкфурт (Німеччина)

Минулого року цей ґрунтовий ф'ючерс виграв Едуардо Естеве. Цього року першими сіяними йдуть Бенжамін Хассан (Німеччина, ATP 306) та Пітер Файта (Угорщина, ATP 503). Хассан за рівнем гри вищий за всіх учасників, тому є беззаперечним фаворитом. Але французи Корентін Деноллі (АТР 557) та Артур Реймон (АТР 580) здатні скласти йому конкуренцію.

 ITF M15. Гельсінкі (Фінляндія)

Минулого року цей хардовий ф'ючерс виграв талановитий Кіріан Жаке (Франція, ATP 482), але цього разу він не зіграє. Першими сіяними йдуть Чарльз Брум (Великобританія, ATP 422) та Теренс Атмане (Франція, ATP 424). Обох варто вважати головними фаворитами, особливо француза, який явно підняв свій рівень тенісу за останні пару місяців і навіть виграв два ф'ючерси цього сезону. Також зазначимо, що свої сили спробує українець Павло Шумейко (АТР 1096).

 ITF M15. Ейпен (Бельгія)

У 2021 році тріумфатором цього ґрунтового ф'ючерсу став Діас Акоста (Аргентина, ATP 223). Цього разу першими сіяними йдуть Матьє Першіко (Франція, ATP 439) та Фелікс Гілл (Великобританія, ATP 450). Обох можна вести фаворитами турніру, а також проблеми в змозі скласти Тобі Кодат (США, ATP 770). З кваліфікації розпочнуть Олександр Брайнін (Україна, ATP 1603) та Данило Веремейчук (Україна, ATP 1762).

Instagram. Олександр Брайнін

 ITF W100. Ландсвілл (США)

Найбільш статусний турнір серед ф'ючерсів цього тижня. У 2021 році турнір виграла іспанка Нурія Паррізас-Діас (WTA 59). Цього року першими сіяними йдуть Хлое Паке (Франція, WTA 103) та Чжу Лінь (Китай, WTA 105). Обидві в непоганій формі і стабільно грають на рівні WTA. Конкуренція їм може скласти Симона Вальтерт (Швейцарія, WTA 136) і Еріка Андрєєва (росія, WTA 137).

 ITF W60 Сан-Бартоломе (Іспанія)

Ще один турнір у жінок із непоганим складом. Аранча Рус (Нідерланди, WTA 75) очолює посів та є головною фавориткою турніру. Але Міхаела Бузарнеску (Румунія, WTA 135) та Надія Подорошка (Аргентина, WTA 213) зможуть нав'язати їй боротьбу.

 ITF W25. Коксійде (Бельгія)

Слабкий ґрунтовий турнір із росіянкою Мариною Мельниковою (WTA 184) на чолі посіву. Крім того, щоб назвати її головною фавориткою турніру, нічого не залишається. Зазначимо, що з кваліфікації розпочне українка Марія Берген (WTA 1125).

 ITF W25. Лейпциг (Німеччина)

Абсолютно ідентична ситуація бельгійському жіночому ф'ючерсу є на цьому ґрунтовому турнірі. Перша сіяна Джесіка Малечкова (Чехія, WTA 204) є першою сіяною та головною фавориткою. Максимум ще можна відзначити досвідчену Діану Марцинкевич (Латвія, WTA 329), але все одно надто натягнуто.

 ITF W25. Дандерід (Швеція)

Цей ґрунтовий ф'ючерс виглядає цікавіше. По-перше, в основній сітці гратиме Дар'я Лопатецька (Україна, WTA 631). По-друге, «зірочка» чеського тенісу Бренда Фрухтивіртова (WTA 324) є другою сіяною. Очолює посів росіянка Ірина Хромачова (WTA 287). У кваліфікацію зіграє ще одна представниця України Дар'я Єсипчук (WTA 1543).

Instagram. Дар'я Лопатецька

 ITF W25. Усть-Каменогорськ (Казахстан)

Турнір під назвою «збери росіянок» і дай їм шанс хоч десь відчути себе потрібними. Немає сенсу таке розбирати, тим більше рівень тенісисток досить низький.

 ITF W25. Пярну (Естонія)

Ґрунтовий турнір в Естонії, де зіграє головна «колаборантка» Валерія Страхова (WTA 397). Перша сіяна талановита Анна Шишкова (Чехія, WTA 238). Її варто вважати фавориткою турніру. Також з кваліфікації розпочнуть сестри Колб: Надія та Марина.

 ITF W25. Радом (Польща)

Першою сіяною даного ґрунтового ф'ючерсу йде Лукреція Стефаніні (Італія, WTA 194). Чеська школа у вигляді Терези Шміткової (WTA 362), Йоганни Маркової (WTA 413) та Домініки Салькової (WTA 424) здатні нав'язати боротьбу італійці. Також у основі зіграє українка Олександра Олійникова (WTA 642), а з кваліфікації розпочне Анастасія Запаринюк (WTA 1898).

 ITF W25. Брашов (Румунія)

Ґрунтовий турнір, що наполовину складається з румунок. Перша сіяна Христина Діну (Румунія, WTA 251). Її можна віднести до фаворитів, але варто відзначити Андрію Рошку (Румунія, WTA 365) та Маріям Булгару (Румунія, WTA 427).

 ITF W15. Канкун (Мексика)

Як і у чоловічому турі, хардовий турнір у Канкуні проводиться на постійній основі. Перша сіяна 623 ракетка з Мексики Вікторія Родрігес. Навряд чи тут когось можна назвати лідером. Але сподіваємось, що Агніта Сахдієва (Україна, WTA 1170) зможе дійти до фінальних стадій.

 ITF W15. Монастир (Туніс)

Знову турнір, який відбувається на щотижневій основі, але тепер уже хардовий. Перша сіяна – 587 ракетка із Японії Нахо Сата. Важко таке аналізувати.

 ITF W15. Каїр (Єгипет)

Цей хардовий турнір такий самий, як і ф'ючерси в Тунісі та Мексиці. Перша сіяна Маюка Айкава (Японія, WTA 695). Але тут слідкуватимемо за українською тенісисткою Анастасією Поплавською (WTA 996).

 ITF W15. Падуя (Італія)

І завершує наш список анонсованих ф'ючерсів ґрунтовий турнір в Італії. Тут теж слабкий склад на чолі з першою сіяною Пією Ловрич (Словенія, WTA 554). З кваліфікації розпочне Крістіна Поштовик (Україна, WTA 1341).

Оцініть матеріал
(3)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 6
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Sashamar
Що в лісі здохло, що sport.ua почав приділяти увагу ф'ючерсам?
Вова Чертрогатый
я уже подумал что спорт юа начал статьи писать о ценных бумагах))
HaterIsHere
І ще: Поплавська така українка, як я німець. Бозна скільки років жила(ве) у Москві і навіть на початку цього року (або наприкінці минулого) змінила громадянство на російське і грала з аквафрешем у Єгипті і Казахстані у лютому, але потім як припекло, то знов україночкою стала, бо з нашим паспортом легше подорожувати. Також спокійно грала з росіянками після 24-го
HaterIsHere
спеціально зареєструвався, щоб прокоментувати: з яких пір жіночі турніри ITF стали називатися ф'ючерсами? та й взагалі термін "ф'ючерс" застарів після того, як ITF провела ребрендинг у 2019 здається, і він вже не вживається
axylinam
На этих говнотурнирчиках больше всего договорных матчей