Чоловіча збірна України перемогла Естонію на Євробаскеті U-18

Українці здобули першу перемогу на чемпіонаті Європи

1696
0
ФБУ

Чоловіча збірна України U-18 здобула перемогу над Естонією з рахунком 70:53 у своєму другому матчі на чемпіонаті Європи у Дивізіоні В.

Майже всю першу половину гри наші хлопці були в ролі наздоганяючих, але при цьому не відпускали суперника більше, ніж на 5 очок. Ближче до великої перерви кілька поспіль вдалих атак дозволили вже українцям вийти вперед і в підсумку 38:32 після двох чвертей.

Надалі українці лише збільшували свою перевагу, довівши її до підсумкових +17. З негативного - в останній чверті травмувався Назар Кулішенко.

Наступний матч збірна України проведе 2 серпня проти Ірландії. Початок матчу о 15:45.

Чемпіонат Європи U-18. Чоловіки, Дивізіон В

Естонія — Україна 53:70 (18:16, 14:22, 12:21, 9:11)

Україна: Холод 3, Кулішенко 4 + 6 підбирань, Кузнецов 0 + 5 підбирань, Пєтухов 21 + 6 підбирань, Поносов 4 – старт; Ніколайчук 10 + 11 підбирань, Семерич 12 + 7 підбирань, Новіков 3, Скутельник 5 + 7 передач, Завгородній 8.