1

ВІДЕО. Багато загострював. Усі дії Зінченка у матчі із Севільєю

Олександр був дуже активним

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

У суботу «Арсенал» у рамках товариського турніру Emirates Cup розгромив «Севілью» (6:0) і став володарем трофею.

Українець Олександр Зінченко вийшов із перших хвилин і був замінений на 79-й хвилині за рахунку 5:0 на користь своєї команди.

Український футболіст закривав весь лівий фланг та дуже багато допомагав в атаці.

anacreon
Зіна добре грав на атаку. Постійно зміщувався у середину поля, не завжди правда отримував м'яч. Викотив чудову передачу, але партнер трохи не попав у ворота. Була б передачка в статистику. Видавав чудові довгі передачі вперед чи на інший фланг. Видна різниція з Сіті, де він всю гру на 5 метрів партнерам давав. Тут йому Артета дозволяє бігати в атаку і середину поля.
Але в Арсенала чудово грали всі гравці середини поля. Тому Зіна туди наврядчи і переїде. Доведеться допомагати на позиції лівого захисника.