Українці здобули 6 нагород за день на ЄЮОФ та входять до топ-5 за медалями

577
0
НОК України. Радомір Стельмах

У місті Банська Бистриця (Словаччина) триває ХVI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ-2022).

29 липня, у 5-й змагальний день, українці вибороли ще 6 медалей (2 золоті та 4 срібні).

Ще два золота здобули українські дзюдоїсти на ЄЮОФ-2022. Першою у ваговій категорії до 78 кг стала Єлизавета Литвиненко. У фіналі українка достроково здолала представницю Ізраїлю Юлі Алма Мішинер. 17-річна дзюдоїстка Діана Семченко стала переможницею у ваговій категорії понад 78 кг.

Український гімнаст Радомір Стельмах продовжує збільшити медальну колекцію. До золота у багатоборстві та бронзі у міксті 16-річний спортсмен із Запоріжжя додав ще два срібла у вільних вправах і на коні. Дмитро Прудко зійшов на друге місце п'єдесталу у вправах на кільцях, отримавши першу для себе і вже п'яту для української збірної зі спортивної гімнастики медаль у Словаччині.

16-річний плавець із Луцька Іван Гарбарчук показав другий час у фіналі на дистанції 100 м батерфляєм, фінішувавши з особистим рекордом (54,62).

У змаганнях беруть участь 3600 атлетів із 48 країн Європи. Україну на змаганнях представляють 46 спортсменів, які виступають у 6 із 10 видів спорту.

У синьо-жовтих в активі 15 медалей (6 золотих, 4 срібних, 5 бронзових), і це 5-те місце в медальному заліку ЄЮОФ.