Фанати «канарок» скандували на підтримку путіна на грі ЛЧ з «Динамо»

5092
0
YouTube

Українська асоціація футболу (УАФ) надіслала звернення до УЄФА з приводу поведінки вболівальників турецького «Фенербахче» під час домашнього поєдинку Ліги чемпіонів проти київського «Динамо» (1:2 OT) в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів.

У зверненні, зокрема, йде мова про інцидент, що стався 27 липня 2022 року під час матчу-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів 2022/23 між «Фенербахче» та «Динамо» Київ на стадіоні «Шюкрю Сараджоглу» в Стамбулі.

Після того, як український клуб забив перший гол на 57-й хвилині матчу, уболівальники ФК «Фенербахче» здійснювали неприйнятні скандування. З огляду на це, УАФ повідомила УЄФА про можливе порушення клубом-господарем Дисциплінарного регламенту УЄФА під час даного поєдинку.

У другому таймі уболівальники «Фенербахче» почали скандувати ім'я путіна. На знак протесту наставник «Динамо» Мірча Луческу не прийшов на післяматчеву прес-конференцію у Стамбулі.