Ворскла втретє в історії відкрила гольовий рахунок наших клубів у євросезон

Автором першого забитого м'яча став Руслан Степанюк

781
1
Твіттер АІКа

«Ворскла» втретє в історії відкрила гольовий рахунок українських клубів у єврокубковому сезоні. У ЄК-2011/12 у гостьовому матчі Ліги Європи з північноірландським «Глентораном» (2:0) відзначився Роман Безус, у попередньому сезоні у виїзному поєдинку Ліги конфкренцій із фінським КуПСом (2:2) - Ібраїм Кане, а нині у «домашній» грі зі шведським АІКом (3:2) - Руслан Степанюк.

До речі, з огляду на те, що в першому матчі сезону-2022/23 «Динамо» не зуміло вразити ворота «Фенербахче», гольова прем'єра українців відбулася на 94-й хвилині. За роки незалежності більш тривалі стартові серії без забитих м'ячів наші команди мали лише двічі.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Найпізніші прем'єрні голи українських клубів у єврокубкових сезонах (починаючи з сезону-1992/93)

Шарлеруа (г)

250'

Шеріф (д)

150'

АІК (д)

94'

Шелбурн (д)

84'

Ліллестрем (г)

58'

Бананц (д)

53'

АЗ (д)

50'

Рейк’явік (г)

46'

Дачія (д)

46'

Вадуц (г)

45'

Пюнік (г)

45'

2:0

* від початку першого матчу.

ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; КУ - Кубок УЄФА; ЛЄ - Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; Р1 - перший раунд; ПР - попередній раунд; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд.