На юніорському чемпіонаті Європи U-22 визначились фіналісти

Головні нагороди турніру розіграють волейболісти Франції та Італії

326
0
CEV

У Польщі наближається до завершення фінальний етап чемпіонату Європи з волейболу серед юніорів не старше за 22 роки. Сьогодні пройшли два півфінали.

Обидва матчі вийшли дуже видовищними, цікавими й завершилися з однаковим рахунком 3:2. Так, у поєдинку збірних Франції та Туреччини перші взяли стартовий сет, потім двічі успіху досягала турецька команда. Далі французи зуміли знову відновити рівновагу, після чого із мінімальним рахунком 15:13 виграли укорочений п'ятий сет.

Щодо протистояння Італії та Польщі, то тут суперники поперемінно брали по партії і також прийшли до тай-брейку. І знову все вирішилося з мінімальним відривом однієї команди від іншої – 15:13 перемогли гості.

3:2 (15:25, 25:21, 19:25, 25:16, 15:13)

Тепер у фіналі Євро у неділю 17 липня зіграють Франція та Італія. Трохи раніше у боротьбі за бронзу зійдуться збірні Туреччини та Польщі.

(1)

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 34

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами