Минай та Львів розійшлися миром у товариському матчі

Кожна з команд забила по два голи у ворота суперника

1863
0
ФК Минай

16 липня «Минай» провели третій спаринг в рамках літнього збору. Після двох перемог над аматорськими «Локомотивом-Чоп» (6:0) та «Севлюшем» (4:0) підопічні Володимира Шарана зіграли внічию з представником УПЛ – ПФК «Львів» (2:2).

У матчі проти команди Олега Дулуба минайці вперше пропустили цього літа. Причому, львів’яни забили двічі. Спочатку Назарій Нич відкрив рахунок в дебюті першого тайму, а згодом Владислав Бугай подвоїв перевагу гостей. Господарі могли зрівняти рахунок до перерви, але Антон Байдал не зумів ударом з позначки переграти Ільющенкова.

У другій 45-хвилинці закарпатці у ролі наздоганяючих перебували 82 хвилини. У другому матчі поспіль за «Минай» відзначився Єгор Твердохліб. А через 4 хвилини Ельдар Кулієв зрівняв рахунок. Цікаво, що у грі проти «Севлюша» 20-річний півзахисник також забив наприкінці зустрічі – на 82-й хвилині.

Наступний контрольний матч «Минай» проведе завтра, 17 липня, проти збірної студентів. Гра пройде без вболівальників.