Вони зіграли три тайми. Чорноморець обіграв Дачію у спарингу в Молдові

Команда Романа Григорчука виграла з рахунком 2:0, голи забили Штогрін та Русин

1897
2
ФК Чорноморець Одеса

Одеський «Чорноморець» переміг у Молдові у спаррингу проти кишинівської «Дачії Буюкань». Команда Романа Григорчука виграла з рахунком 2:0

Команди грали у незвичному форматі – 3 тайми: 45–30–30 хвилин. Часу, щоб перевірити всіх гравців із заявки, було вдосталь. Моряки відкрили рахунок вже на 13 хвилині. Максим Брагару з лівого флангу змістився в центр і зробив вдалий навіс на Андрія Штогріна. Той головою влучно пробив, без шансів для голкіпера – 1:0.

В другому таймі на полі у одеситів з'явилися Євген Паст, Іван Бобко та Юрій Коломоєць. А другий гол організували ще гравці основного складу. Політило вивів Русина віч-на-віч із голкіпером молдовської команди, і форвард майстерно обіграв опонента – 2:0

В третьому таймі «Чорноморець» суттєво оновився, в якості капітана команду на поле вивів Кирило Ковальчук. Голова селекційної служби клубу знаходиться у відмінній формі. Що й довели останні 30 хвилин гри. Активні дії Кирила допомогли одеситам заробити пенальті. Але новачок «Чорноморця» Максим Єрмоленко схибив.

До кінця гри рахунок не змінився (2:0), «моряки» започаткували традицію впевнених перемог по суботах.