Кваліфікація Q1 ЛЧ. Білоруси та казахстанці вилетіли, визначені пари Q2

У Європі відбулися поєдинки у відповідь першого раунду кваліфікації ЛЧ

4491
1

13 липня в Європі відбулися поєдинки у відповідь першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Нижче наведено їх результати. Команди продовжать виступи в Лізі конференцій.

Угорський «Ференцварош» розгромив казахстанський Тобол (5:1) і вийшов у наступний раунд. Українець Олександр Зубков у клубу з Угорщини поки що на ЛЧ не заявлений.

Також вибув із ЛЧ чемпіон Білорусі, «Шахтар» Солігорськ, який програв удома словенському «Марібору» (0:2).

Сенсаційно пройшов далі вірменський «Пюнік», обігравши по пенальті румунську ЧФР Клуж (2:2 пен. 4:3). За переможців 90 хвилин відіграв українець Сергій Вакуленко, а перед додатковим часом його замінили. Пропустивши гол, клуб з Вірменії зумів зрівняти рахунок на 119-й хвилині і виграти серію пенальті.

Українець Дмитро Литвин залишився в резерві фарерського клубу КІ «Клаксвік», який вилетів до Ліги конференцій, хоч і взяв реванш у норвезького Буде-Глімт (3:1).

Захисник Олександр Азацький провів на полі весь матч за «Динамо» Батумі проти «Слована» із Братислави. Клуб із Грузії програв у додатковий час (1:2 д.в.) У словацького клубу на 106-й хвилині після першого екстратайму на поле вийшов венесуельський форвард Ерік Рамірес, орендований у київського «Динамо».

Визначено всі пари другого раунду кваліфікації, в якому зіграє і київське «Динамо» проти турецького клубу «Фенербахче».

Ліга чемпіонів 2022/23

1-й раунд кваліфікації Q1

Матчі у відповідь, 12 липня

Динамо Батумі (Грузія) – Слован Братислава (Словаччина) – 1:2 д.ч. [перший матч – 0:0]

КІ Клаксвік (Фарери) – Буде-Глімт (Норвегія) – 3:1 [перший матч – 0:3]

Шахтар Солігорськ (Білорусь) – Марібор (Словенія) – 0:2 [перший матч – 0:0]

Ференцварош (Угорщина) – Тобол (Казахстан) – 5:1 [перший матч – 0:0]

ЧФР Клуж (Румунія) – Пюнік (Вірменія) – 2:2 пен. 3:4 [перший матч – 0:0]

Лінфілд (Північна Ірландія) – Нью-Сейнтс (Уельс) – 2:0 д.ч. [перший матч – 0:1]