ITF
| Оновлено 06 липня 2022, 22:07
5545
10

ЯСТРЕМСЬКА – про лист проти Зукіна: «Рішуче засуджую такі дії»

Даяна стала на захист спортивного функціонера

| Оновлено 06 липня 2022, 22:07
5545
10
ЯСТРЕМСЬКА – про лист проти Зукіна: «Рішуче засуджую такі дії»
Getty Images/Global Images Ukraine. Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська відреагувала на лист співвітчизників на адресу ITF, в якому гравці вимагають усунути віце-президента ФТУ Євгена Зукіна з посад у тенісних органах.

«Вважаю за необхідне висловитися з приводу листа, підписаного моїми колегами й спрямованого, начебто, проти виконавчого директора ФТУ Євгена Зукіна, а насправді проти всього українського тенісу! Я рішуче засуджую такі дії, які абсолютно точно не є конструктивними та завдають значної шкоди національному спорту в очах міжнародних організацій.

Я добре знаю Євгена, у першу чергу, як професіонала своєї справи, чесну й порядну людину. Він завжди дотримується виконання взятих на себе зобов’язань, готовий прийти на допомогу, якщо хтось з нас потрапляє у скрутну ситуацію. До речі, дехто з тих, хто підписав цей лист, чудово знають про все це з власного досвіду.

Крім того, зазначу, особисто вважаю, що подібні речі маються вирішуватися між безпосередніми учасниками можливих конфліктів, а не виноситися у публічний простір. Виникли якісь претензії – зверніться до Зукіна або до Президента ФТУ Сергія Лагура! Чому ви вирішили, що з вами не стануть спілкуватися? Всі ці люди відкриті до діалогів.

Ще раз наголошую на своєму засудженні подібних дій в принципі, а у поточній ситуації, коли ми маємо всі єднатися, тим більше!

Лідер жіночої національної збірної України, Даяна Ястремська», – написала спортсменка в інстаграмі.

Серед тих, хто підписав цю заяву були Еліна Світоліна, Марта Костюк, Леся Цуренко, Людмила та Надія Кіченок, Ілля Марченко, Сергій Стаховський та Катаріна Завацька. Катаріна вже відкликала свій підпис.

Джерело Instagram
Оцініть матеріал
(34)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 10
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
adidas777
Позорище...
Кстати лидер Ястремская в чём? Мы что то пропустили?
Вася Чіпа
Реально лідер?! 
Александр Науменко
Даяна продовжує пробивати дно.
Октавий Фландрийский
Даяну понять можно, ведь это Зукин пиложил много усилий, чтобы доказать в в судах, что Ястремская не принимала допинг, а он попал в ее оранизм после минета от ее бойфренда, в судах поржали и якобы поверили.
Александр Ад
з наших топ-тенісисток в цей непростий період погоділіся грати за збірну Ястремська -перший номер,Завацька-другий,та сестри Киченок.І Даяна була лідером команди.Народ у вас що з памятью?І наша збірна зиграла дуже гідно з грозним суперником!
aleks8-48
У них проблема не с памятью,а с интелектом.
aleks8-48
Читайте внимательно- лидер сборной. С американками лидером была она.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності