Український дискобол виграв ЧЄ U-18 й присвятив звитягу бабусі-чемпіонці ОІ

Михайло Брудін приніс Україні першу медаль ЧЄ-2022 у Єрусалимі

1272
0
European Athletics. Михайло Брудін

У другий день чемпіонату Європи U18 з легкої атлетики, який триває в Єрусалимі, Михайло Брудін приніс Україні першу медаль – і відразу золоту.

Атлет виграв змагання з метання диска з новим рекордом юнацьких чемпіонатів Європи – 64.51 м. Брудін на 20 см перевершив попереднє досягнення іспанця Ясіеля Сотеро, показане ним у Дьйорі у 2018 році.

Після виступу Михайло під час інтерв’ю організаторам подякував Європейській легкій атлетиці, а також федераціям легкої атлетики України та Іспанії, які допомогли в підготовці до цього чемпіонату, та всім, хто підтримував його на шляху до чемпіонського титулу.

«Це були чудові змагання й виступ, я дуже щасливий. Це незабутній досвід для мене», – додав він. Результат, показаний Брудіним у Єрусалимі, також став найкращим у світі серед атлетів U18 нинішнього сезону.

Свою перемогу в метанні диску Михайло Брудін присвятив своїй бабусі Фаїні Мельник, колишній рекордсменці світу та олімпійській чемпіонці 1972 року.

Лише в одному кроці від медалі з потрійного стрибка зупинилася Альона Часс. У найкращій зі спроб вона приземлилася на позначці 12.98 метрів, що забезпечило їй четверте місце.