Північна Македонія – Україна – 68:73. Взяли 35 за чверть! Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд матчу кваліфікації чемпіонату світу з баскетболу

988
0
ФБУ

Збірна України зіграла 5-й матч першого раунду кваліфікації ЧС-2023, в якому в Скоп’є здобула другу перемогу у відборі над командою Північної Македонії.

Збірна відмінно почала матч, продемонструвавши чудовий відсоток реалізації кидків з дальньої дистанції. Команда Айнарса Багатскіса вже за першу чверть реалізувала 7 з 10 триочкових, набравши 35 очок за чверть. Господарі не втримали українців та отримали 14 очок відставання вже після стартового відрізку матчу.

Друга чверть вийшла менш результативною, українська команда схибила 8 триочкових поспіль, але втримала двозначну перевагу, за якої пішла на велику перерву – 47:37. Найрезультативнішим у першій частині гри став Святослав Михайлюк, який, закинувши 3 дальніх, мав в активі 13 очок.

Після великої перерви збірна України не грала на повні оберти, набравши лише 10 очок за чверть. Після 35 очок за першу десятихвилинку, за дві наступних збірна України записала до активу лише 22 бали. Господарі потроху з’їдали відставання, скоротивши його перед четвертою чвертю до 4 очок.

Отримавши перевагу після ривка на старті гри, команда зменшила оберти у трьох наступних, але потужного старту виявилось достатньо, щоб довести матч до перемоги. Айнарс Багатскіс рівномірно розподілив хвилини між гравцями, дав пограти дебютанту Артему Ковальову та не перенавантажував лідерів перед відповідальною грою проти Іспанії. Жоден баскетболіст не зіграв більше 23 хвилин. Таким чином, збірна України вдруге у відборі перемогла команду Північної Македонії у грі, яка не мала турнірного значення — 73:68.

Найкращим гравцем матчу став Святослав Михайлюк, який набрав 24 очки (2/6 двоочкових, 6/12 триочкових, 2/2 штрафних), додав 3 підбирання та 1 перехоплення (РЕ 17). Наступний матч збірна України зіграє проти команди Іспанії в Ризі 7 липня о 19:00.

Чемпіонат світу 2023 з баскетболу. Кваліфікація

Скоп’є (Північна Македонія), 4 липня

Північна Македонія – Україна – 68:73 (21:35, 16:12, 16:10, 15:16)

Україна: Михайлюк 24, Сидоров 8, Ткаченко 6, Павлов 4 + 5 підбирань, Скапінцев 0 + 5 підбирань (старт), Санон 10 + 4 підбирання + 2 передачі, Бобров 6 + 4 підбирання, Крутоус 6, Ковальов 4 + 6 підбирань, Кравцов 3 + 6 підбирань, Зотов 2, Петров 0.