Вімблдон
| Оновлено 03 липня 2022, 01:10
1211
0

Леся ЦУРЕНКО: «Росіяни щасливі, коли українці вмирають від їхньої армії»

Українська тенісистка - про кровожерливих імперців з-за поребрика

| Оновлено 03 липня 2022, 01:10
1211
0
Леся ЦУРЕНКО: «Росіяни щасливі, коли українці вмирають від їхньої армії»
Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Українка Леся Цуренко розповіла сербському журналісту, що вона думає про те, що Сербія не запровадила жодних санкцій проти росії через воєнне вторгнення в Україну.

- Що я можу сказати? Нічого хорошого я не відчуваю з цього приводу. Я не знаю, як ви можете підтримувати війну. Подібні думки я чула.

- Це не підтримка війни, а більшою мірою підтримка росіян, така офіційна позиція...
- Дивіться, росіяни щасливі, коли українці вмирають. Я бачила ці чати в Telegram, в Instagram. Вони щасливі, що українці гинуть. Вони щасливі, що їхня армія творить в Україні.

Що я можу з цього приводу відчувати? Як можна такому радіти? Коли люди гинуть у своїх ліжках, уві сні. Ці люди ідіоти, я не знаю. Вам потрібно змінити свою думку. Вам потрібно думати розумніше. Я знаю, що у світі багато конфліктів. Я це знаю. Це зачіпає мене конкретно, бо я українка.

Але я не думаю, що будь-який конфлікт у світі – це нормально. Ні. Для мене це боляче щоразу. Цей світ, це життя про те, щоб мати дім, машину, дітей, сім'ю, собаку. Щоб сонце світило. Це все, що потрібне в житті. Просто жити щасливі дні. Ці люди, навіщо, чому в них такі амбіції? Для чого? Щоб одержати нові території. Кінець.

Ви бачили Маріуполь? Цього міста більше немає. Що це таке? Це не щасливе життя. Ці люди не мають води, нічого не мають. Вони живуть у руїнах міста. Заради чого? Що там робить росія? У цих людей більше не буде щасливого життя. Немає жодної причини так робити. Ні для росії, ні для будь-якої іншої країни.

Я не вважаю, що сербам треба говорити, мовляв, добре, ми підтримуємо росіян чи росію загалом, чи президента росії. Ні. Думаю, треба змінити це. Я підтримую мирне життя. Ось так.

Оцініть матеріал
(6)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності