Захисник Шахтаря вже підшукує собі будинок у Флоренції
Додо близький до переходу у «Фіорентину»

Правий фулбек «Шахтаря» Додо близький до того, щоб завершити свій перехід до італійської «Фіорентини».
Повідомляється, що бразилець зараз займається пошуком будинку у Флоренції, що вказує на його можливий швидкий трансфер у стан «фіалок».
У «Фіорентині» хочуть підписати Додо до 10 липня, щоб захисник зміг повноцінно розпочати тренувальний збір із першою командою.
Наразі «Фіорентина» пропонує за Додо 15 мільйонів євро, а «Шахтар» хоче 18. Однак переговори між клубами проходять позитивно і угода може бути досягнута за рахунок включення до договору бонусів.
Крім Додо «Фіорентина» придивляється також до центрбека «Шахтаря» Марлона, який у стані «фіалок» може замінити Ніколу Міленковича, який є трансферною метою цілого ряду топ-клубів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Український боксер – про боротьбу з російським вторгненням


Марта мала перемогти у двох сетах, але придумала собі проблеми і ледве втекла від поразки








