В очікуванні збірників. Динамо поступилося Лозанні в контрольному матчі

Кияни двічі пропустили в першому таймі

7298
1
Динамо Київ

Футболісти «Динамо», які брали участь в матчах національної збрної в червні, досі відпочивають у відпустках. Тому Мірча Луческу змушений у контрольних матчах вдаватися до послуг гравців найближчого резерву.

Склад «Динамо» був, мабуть, найоптимальнішим серед усіх наявних в даний момент футболістів. Але це не завадило киянам відразу пропустити - Койл вже на 5 хвилині закінчив швидку контратаку швейцарців ударом під перекладину з лінії штрафного майданчика.

Ініціатива була в ногах нашої команди, але в небезпечн моменти вона конвертувалася лише зрідка. Але забити не вдалося ні після гострих прострілів з флангів, ні після численних штрафних, які щедро ставив арбітр біля швейцарського карного майданчика.

А от пропустити ще раз - вийшло. Знов контратака і знов той же Койл розстріляв ворота Нещерета з близької відстані.

Другий тайм вийшов максимально типовим для початку зборів. Безліч замін в обох команд, сумбур і незіграність на полі. Забити не вдалося жодній з команд, та й нагод особливих не було.

Гра так і закінчилася з рахунком 2:0, але, як ми знаємо, на зборах є важливими інші критерії.

Варто відзначити також пристойно заповнений стадіон та непогану організацію позафутбольної програми, в рамках якої збиралися гроші на благодійність.

Товариський матч.

«Лозанна» (Швейцарія) - «Динамо» (Київ, Україна) - 2:0.

Койл, 5, 44.

Швіцер, 18 - Боль, 61.

«Лозанна» (старт): Шпігер - Гриппо, Хусіч, Соу, Гігер, Зоукіт, Кустодіо, Швіцер, Санчес, Койл, Коялілу.

«Динамо»: Нещерет (Бойко, 55) - Кравченко, Боль, Біловар (Бурда, 55), Вівчаренко (Дубінчак, 55) - Андрієвський (Яцик, 55), Шепелєв (Гармаш, 55), Буяльський (Царенко, 72), В.Волошин (Антюх, 46),  Ванат (Малиш, 72) - Бєсєдін (Н. Волошин, 55).

Стадіон: «Стад де ла Тюільєр» (Лозанна, Швейцарія).