У фінальному матчі українки поступилися американському дуету в трьох сетах

643
0
CEV

Сьогодні у польському місті Білосток завершується Світовий тур з пляжного волейболу під назвою «Volleyball World Beach Pro Tour Futures». Успішно в ньому виступають українські спортсмени. Одразу два наші дуети пробилися до фіналу турніру.

Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко у жіночому турнірі напередодні зуміли вийти у півфінал, а вже в неділю вранці на цій стадії перемогли польську пару Грузжинська та Вахович 2:0 (25:23, 21:11). У фіналі суперницями українок стали американські дівчата Крафт та Стокман.

Перший сет залишився за волейболістками США 17:21. Натомість друга партія подарувала всім глядачам справжню інтригу, коли обидві команди ніяк не хотіли поступатися один одному. І лише з рахунком 36:34 виграли Ангеліна та Тетяна.
Таким чином, доля першого місця тут вирішувалася у вкороченому третьому сеті. Його виграли американки 15:11 та стали переможцями туру. У Хміль та Лазаренко срібні нагороди.

Трохи раніше до фіналу чоловічого турніру також вийшли українці Сергій Попов та Едуард Резнік. У півфіналі вони завдали поразки литовцям Юхневич/Васильєв з рахунком 2:1 (16:21, 21:15, 15:13).

(7)

ФОТО. Гравець збірної України зробив пропозицію коханій. Вона відповіла так
Футбол | 16 квітня 2024, 12:17 0

Анатолій Трубін зробив пропозицію дівчині

У фіналі чемпіонату Італії Перуджа Олега Плотницького зіграє з Монцею
Волейбол | 15 квітня 2024, 11:55 0

Минулорічний чемпіон країни і учасник фіналу Ліги чемпіонів «Трентіно» несподівано програв