Вімблдон
| Оновлено 26 червня 2022, 02:53
5295
15

ДЖОКОВИЧ: «Не згоден із безстроковою забороною на виступи гравцям із рф»

Сербський тенісист вважає, що це несправедливо

| Оновлено 26 червня 2022, 02:53
5295
15
ДЖОКОВИЧ: «Не згоден із безстроковою забороною на виступи гравцям із рф»
Getty Images/Global Images Ukraine

Чинний чемпіон Вімблдона Новак Джокович поділився думкою про позицію Сергія Стаховського про повну заборону росіянам брати участь у спортивних турнірах.

«Звісно, я знаю Сергія давно. Він довгий час був моїм колегою не лише на корті, а й у Раді гравців. У нас реально чудові стосунки. Я з ним зв'язувався і ми спілкувалися останнім часом. Я розумію, що він та українці відчувають невдоволення у бік росії та того, що відбувається. Звичайно, я не коментуватиму і не лізтиму в суть війни. Як дитина війни і навіть не однієї, насправді, я знаю, які це емоції, коли ти в такому становищі.

Але, з іншого боку, я не можу сказати, що повністю погоджуюся з безстроковою забороною на виступи російським гравцям, білоруським гравцям. Я просто не бачу, який був їхній внесок у щось із того, що насправді відбувається. Мені не здається, що це справедливо.

Я думаю, що російські та білоруські гравці погодилися б піти на компроміс, який у них був у ситуації з Олімпіадами, де вони й так грали під нейтральним прапором. Я відчуваю, що вони заслуговують перемагати. Вони заслуговують змагатися. Вони професійні спортсмени. Ніхто з них не підтримав жодної війни чи чогось подібного.

Це дуже делікатна тема. Щойно щось таке відбувається на глобальному рівні, щоб ти не сказав як людина, будучи з тієї чи іншої країни, це засуджуватиметься (оцінюватиметься) так чи інакше.

Я розумію обидві сторони. Дуже складно сказати, що правильно, а що неправильно. Але в моєму серці, як спортсмена, коли я ставлю себе на місце, що мені б заборонили грати через такі обставини, а мого внеску в це не було ніякого, я не вважав би, що так чинити було б справедливо.

Дозвольте мені нагадати, що у 90-х роках, з 1992 по 1996 роки, будь-яким спортсменам із Сербії не було дозволено виступати на міжнародній арені у будь-якому виді спорту. Тож я знаю, які це емоції. Я знаю багатьох спортсменів. На той час я був дуже юним, але я знаю спортсменів, які на той час змагалися. Я знаю, як це вплинуло на їхнє життя. Багато хто з них пішов зі спорту, тому що 4 роки – це дуже довгий термін. Так, це все, що я можу сказати», – сказав Джокович.

Оцініть матеріал
(35)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 15
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Bohdan
В Украіні розстріляні в потилицю, згвалтовані, знищені тисячі будинків, зруйновані цілі міста, тисячі загиблих мирних жителів - а йому важко сказати що правильно, а що неправильно, йому щкода рашистських спортсменів.Сука ти продажна - джокович.
maverik
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
Michael Savchyn
яке воно кОнчене,
як був мудаком, так і лишився...
і яке воно дитя війни, коли Сербія навчиняла найбільше воєнних злочинів у колишній Югославії
taras_sidyi
хороша спроба сісти на 2 стільці
Віталій Ткачук
От уй.бок. Цікаво, якби хорвати рівняли сербські міста з землею, що б він блеяв?
GloryUkraine
Пішов нахер.
der_MaiStier
Джоковіч - дитя не війни, а фашистської недокраїни, яку у 90-і роки НАТО змушене було зупиняти через геноцид раніше окупованих цією недокраїною балканських народів. Більш того, Джоковіч - дитя комуно-фашистського високопосадовця. Тому у нього і погляди відповідні
dassen
певно для нього війна й трагедії лише статистика..
і навіщо я тільки вболівав за нього в битвах з Рафою?!
EGOS
смерть кожному шовіністу-моцкалу і шовіністу-србу, "срба на врбу", як сказав би Пршо)) 
Октавий Фландрийский
Если кто-то бывал в современной Сербии и контактировал с их гражданами, должны были заметить их безграничную любовь ко всему расейскому и обожание их предводителя, карлика-педофила.  Они еще более фашисты, чем орки, но в свое время им обломили хребет и сейчас они в глубоком подполье, до поры до времени. В случае победы расеи нал Украиной они еще покажут кто на Балканах хозяин. А Джокович, типичный выкормиш фашистского режима Сербии и услышать от него слова в защиту Украины, было бы более чем наивно. Болеем дружно против этого ушлепка и Бог нас услышит...