Україна виграла спаринг у Словаччині напередодні важливих матчів відбору ЧС

Товариський поєдинок синьо-жовті провели на зборах у Португалії

2961
0
ФБУ

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула перемогу над Словаччиною (75:61) в контрольному матчі на зборах у Португалії.

Команда Айнарса Багатскіса всю першу половину гри була в ролі наздоганяючих, але далеко суперника не відпускала. На початку третьої чверті словаки вигравали максимальні +7 очок, але якраз в цей момент українці зуміли переломити хід гри на свою користь.

В українців почали заходити триочкові кидки (хоча за першу половину не було жодного влучання з-за дуги), набирали очки Санон та Зотов. На останню перерву команди пішли за +12 для України. Цю комфортну перевагу українці зберегли до кінця зустрічі.

Одразу четверо українських гравців набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішим став Іссуф Санон з 13 очками, до яких додав 6 підбирань. У Артема Пустового – 11 очок та 8 підбирань.

25 червня Україна зіграє ще один контрольний матч проти збірної Португалії. Найближча офіційна гра збірної України – домашня у відборі на ЧС-2023 проти Грузії, матч відбудеться 1 липня у Ризі.

Баскетбол (чоловіки). Товариський матч

Віана-ду-Каштелу (Португалія), 24 червня

Україна — Словаччина – 75:61 (17:21, 13:10, 26:13, 19:17)

Україна: Зотов 10, Сидоров 10, Ткаченко 0, Петров 4, Пустовий 11 + 8 підбирань + 3 блок-шоти (старт); Санон 13 + 6 підбирань + 3 перехоплення, Лукашов 8 + 5 підбирань + 5 передач + 2 перехоплення, Крутоус 6, Скапінцев 6, Павлов 5, Бобров 2, Мішула 0.