Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
WTA
| Оновлено 23 червня 2022, 22:54
4772
10

Істборн. Калініна програла чинній чемпіонці

Ангеліна не змогла обіграти Альону Остапенко

| Оновлено 23 червня 2022, 22:54
4772
Істборн. Калініна програла чинній чемпіонці
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№36 WTA) завершила виступи у рамках трав'яного турніру WTA 500 в Істборні.

У 1/4 фіналу українка поступилася восьмій сіяній Альоні Остапенко з Латвії (№14 WTA), яка торік брала титул на цих кортах.

Істборн. 1/4 фіналу
Ангеліна Калініна (Україна) – Альона Остапенко (Латвія) – 3:6, 2:6

Це була друга зустріч тенісисток, Калініна знову програла. Для Ангеліни це був перший чвертьфінал турніру WTA на траві.

У наступному колі Остапенко зіграє проти Каміли Джорджі з Італії (№26 WTA).

Володимир Клепач Sport.ua
Оцініть матеріал
(25)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 10
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Stanislav Matusevych
На жаль, цілком прогнозовано. Я тільки ніяк не збагну, як Остапенко зараз вдало грає із такою зайвою вагою. Ще й у парі багато вдається. Вона ж не Серена у жодному разі.
Сьогодні ще Леся,  але в неї шанси зовсім примарні. І так стрибнула вище голови.
Stanislav Matusevych
У Лесі шансів було обмаль, а лікоть болить. Правильно, що знялася. Трохи очок піднабрала в Істборні, тепер хай трохи грошей заробить на Вімблдоні.
aleks8-48
Такого колобка может скушать только лиса Даяна.
Александр Науменко
Якось безропотно пливла за течією. Повинна була включати арітмію, а так жодного вкороченного, все на ракетку суперниці. Бажаю подальших успіхів на Альбіоні.
Павло Бубенко
Как ни печально, но надо объективно признать - Остапенко просто сильнее Ангелины практически во всех компонентах игры!
Александр Ад
Геля по ходу так і не знайшла,як протистояті такой грі Олени,і відчуваеться  що не встигла відновитися....
Володимир Коваленко
Здалося що вибудувати успішний план гри не вийшло
Santk86
Леся не выдержала такой нагрузки и снялась