Леся ЦУРЕНКО: «Не очікувала, що Лінетт дозволить мені зробити такий камбек»

Українська тенісистка – про вихід до 1/4 фіналу в рамках турніру в Істборні

Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко прокоментувала вихід до чвертьфіналу в рамках турніру WTA 500 в Істборні.

У третьому коло українка обіграла польку Магду Лінетт, вигравши чотири гейми поспіль за рахунку 3:5 у фінальній партії. За путівку до півфіналу українка змагатиметься проти Беатріс Хаддад Майї з Бразилії, яка не програє 12 матчів поспіль на траві.

«Матч був зовсім інший, порівняно з попереднім поєдинком. Суперниця у протилежному стилі грає, ніж Рибакіна. Справді, було багато довгих розіграшів. Єдине, за що можу собі дорікнути, що були моменти, коли трохи накочувала втома, і я трохи втрачала концентрацію або, як на початку матчу, хотіла ще сильніше вдарити по м'ячу. Нічого більше не можу сказати конкретного по матчу, бо пам'ятаю лише, що я боролася за кожен м'яч.

Сталося те, що сталося. Я чесно скажу, не очікувала, що вона дозволить мені зробити ось цей камбек, тому що вона досить впевнено тримала подачу у другому та третьому сетах. Але за рахунку 5-4 у третьому сеті я відчула, що її дуже затисло і в мене є шанс. Я ним скористалася.

Хаддад Майя має нереальну серію перемог на траві, два виграні турніри. Плюс вона шульга і це завжди неприємно на траві, подачу шульги на траві приймати ще складніше. Але побачимо. Я теж уже виграла 5 матчів і також відчуваю впевненість», – сказала Цуренко.