Бронза Харлан, срібло Фєдіної, перемоги Цуренко та Калініної

1816
0

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за середу, 22 червня.

1. Українському боксеру заборонили виходити на бій із прапором України. Максиму Продану також не дали вийти під пісню «Ой у лузі червона калина».

2. Сотня все ближче! Цуренко здобула п'яту перемогу поспіль в Істборні. Українська тенісистка пробилася до 1/4 фіналу престижного трав'яного турніру.

3. Калініна переграла Путінцеву на шляху до чвертьфіналу турніру в Істборні. Ангеліна вперше зіграє у 1/4 фіналу трав'яних змагань WTA.

4. Харлан принесла медаль. Українські шаблістки взяли бронзу на ЧЄ-2022. У турецькій Анталії завершився чемпіонат Європи 2022 року з фехтування.

5. Марта Фєдіна завоювала друге срібло на ЧС із артистичного плавання. Збірна України вже має 4 нагороди в артистичному плаванні.

6. Істборн. Костюк в трисетовому матчі програла путівку до чвертьфіналу. Марта не зуміла здолати британку Геррієт Дарт.

7. ОФІЦІЙНО. Садіо Мане – гравець Баварії. Чемпіони Німеччини представили свого новачка.

8. Завацька вперше пробилася до фіналу кваліфікації Вімблдону. Катаріна у двох партіях переграла суперницю із США.

9. Луческу взяв на перший збір Динамо 25 футболістів. Частина гравців приєднається до команди пізніше.

10. ХК Сокіл веде переговори про перехід до чемпіонату Польщі. Клуб може створити дві команди.