У Срібній Євролізі перемогли волейболісти Румунії

Призерами турніру стали збірні Фінляндії та Північної Македонії

578
0
CEV

Як відомо, вже протягом кількох років Європейська Конфедерація Волейболу (ЕКВ) проводить престижні змагання для національних чоловічих та жіночих збірних у двох Євролігах – «Золотій» та «Срібній». В першій грають команди, у яких рейтинги вищі, а у другій, відповідно, нижчі.

Цього року переможцем чоловічого турніру «Золотої Євроліги» стала команда Чехії, яка у фіналі здолала Туреччину 3:1. Серед жінок успіху досягли француженки. Вони виграли вирішальний матч у чеської збірної 3:0.

На жаль, обидві українські команди цього разу лишилися без нагород. Чоловіки зрештою посіли четверте місце, програвши обидва поєдинки у фінальному етапі. Жінки взагалі не зуміли пробитися до «Фіналу чотирьох».

Щодо Срібної Євроліги, то на даний момент найкращих визначили лише чоловіки. Збірна Румунії в матчі за головний приз у п'яти партіях завдала поразки Фінляндії, а в поєдинку за 3 місце волейболісти Північної Македонії виявилися сильнішими за Угорщину теж з рахунком 3:2.

3:2 (25:22, 18:25, 25:15, 19:25, 15:7)

У жіночому турнірі «Срібної Євроліги» виступають лише п'ять команд, але вони ще не завершили гри першого етапу. Зараз лідирують збірні Швеції та Португалії, які, найімовірніше, і зіграють у фіналі. Він відбудеться 2 липня.